peteradm Wita

Temat na forum 'Gracze' rozpoczęty przez użytkownika piotrekd, 16 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Cały serwer na niewidkach ^^
     
  2. Dokładnie. :D

    Eh te czasy.. :p

    Full 105 armat zrobiony, sporo śnieżnych i jeszcze crystal queen się kupiło. :)
     
  3. †DoMаNeK.†

    †DoMаNeK.† Młodszy ekspert

    No czasy evnetu zimowego - laseczki piękne czasy pereł i kulek nazbierałem na tamte czasy pełen statek ^^ :)
    crystal queen - co do tej skórki to pamiętam jak dziś jak dali na plac targowy to jak głupi do sklepu biegłem doładowanie żeby kupić ją :D
     
  4. *KPT•ADEK2008•PL*

    *KPT•ADEK2008•PL* Forumowy żółtodziób

    Magellany ktoś pamięta? :D
     
  5. Pierwsze magellany, to były moje początki. Nie wiedziałem co to jest i że to jest tak opłacalne.

    Zbierałem błyski na niewidce.. :rolleyes:
     
  6. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    tamte czasy byly nie do zapomnienia super sie gralo nie to co teraz ;/
     
  7. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Fajnie powspominać "stare dobre czasy" teraz jest inne podejście do gry więc musimy się przyzwyczaić : ) Lizaki,magellany ITD eventy zapamiętane przez starych wyjadaczy gry : ) szczerze mówiąc ile człowiek by dał za powrót tamtych czasów :) 105 armat i do boju ^_^ Może seafight otworzy kiedyś serwer stary :D
     
  8. Nie sądzę. :)
     
  9. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    No wiadomo :) Fajnie by było ^_^ Za marzenia nie karają :p
     
  10. Świrek©™

    Świrek©™ Czeladnik forum

    Panowie zbieramy kase ;D i otwieramy Old Serwer Seafight :D
     
    FAz4 lubi to.
  11. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor

    Niezapomniane Czasy. Teraz pozostały tylko wspomnienia. Pamietam jak Dzisiaj jak potrafiłem pojechac 5 elit sam liczyły sie umiejętności i styl gry nie pieniadze. A teraz jest na odwrót Liczą się Pieniądze w tej grze styl i umiejętności już tutaj roli nie grają. Grywam do dnia dzisiejszego w seafight ale Nie mam już tego zapału co kiedyś Pozdrawiam CYPIS.
     
  12. FAz4

    FAz4 Forumowy żółtodziób

    Gra Szanowni Panowie i drogie Panie Minięte z Celem i założeniem graczy ;).. Jedynie,Pieniążki ,przelewy czyli Płatność się nie zmieniła ;d Płatność działa bez zarzutów .. Dawniej każdy Event był opłacalny dla kazdego gracza ;) A laseczki po 7k pereł śnieżki po 10tyś ;p. teraz to nie gra lecz bank a ludzie naiwni i płacą za gre która się sama niszczy ;d . Ludzie zamiast dać w przelew na perły 200zł mogą to przepić lub składać na wycieczke ;).. Od 0 niema sensu zaczynać dlatego też gracze rezygnują na starcie i zostaja tylko Ci co wkładają coś z kart ;) Pozdrowienia dla nich xd Jesli powstał by nowy server max 105 armatek wracam od zaraz ;) Pozdrawiam były FAzA ;) PL1
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  13. *WICHER*[PL-]

    *WICHER*[PL-] Okazjonalny autor

    Dawne czasy leseczki mmm i ten Bazar 50% taniej to był Event. Jak się pływało to i ludzi było na mapkach po 10 elit na każdej teraz to wole nie komentować :p
     
    Ostatnie edytowanie: 9 lutego 2015
  14. majkel93

    majkel93 Młodszy ekspert

    peteradm wroc stary
     
  15. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Był w ekipie było normalnie... Nie było takiego czegoś jak kolesiostwo. Szkoda, że zostawiłeś to stary, ale wiadomo, trzeba iść do przodu :)
     
  16. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    A ja nie moge juz sluchac tego miauczenia o kolesiostwie, dowody prosze, dowody.
    Zalozyciel tego tematu na pewno pamieta dyskusje na forum na temat "kolesiostwa", ktore mialy miejsce w przeszlosci. Od samego poczatku gry, jeszcze na serwerze globalnym zawsze byla ta sama spiewka - nudne to sie stalo dla mnie po tylu latach ...

    PS
    Pozdrowienia serdeczne dla zalozyciela tematu :)
     
  17. PLUTO.73

    PLUTO.73 Moguł forum

    Gosia ok nudne, ale tak jest. Dobrze wiemy dlaczego ludzie idą do ekipy, a jak nie ma chętnych to wynagrodzenia idą w górę... Opinia graczy jest taka sama jak moja, gdyby tak nie było to dlaczego, jak kogo nie zapytam czy rozmowy na ts to wszystko jest na w złym świetle ?
     
  18. Moskitov

    Moskitov Okazjonalny autor

    Jak chcesz dowody to odezwij się na privie :) Mam tone materiału udowadniającego latanie ekipy na botach i 'kolesiostwo' :)
     
  19. Die_Hexe

    Die_Hexe Forumowy żółtodziób

    to byly piekne czasy, po 14 latach weszlam na mape i szok... czat prawie martwy, gra zupelnie inna ,choc z pozoru taka sama...

    peteradm pozdrawiam cieplutko ex CM_Suerte/Tigger
     
  20. ๖ۣۜBelfego®™

    ๖ۣۜBelfego®™ Zaawansowany

    O jak fajnie ktoś odświeżył ten temat, raczej takich adminów którzy chcieli lepiej dla graczy typu peteradm, czy agaadm lub Fishbone nie znajdziemy, więc szanowna ekipo wraz z GTL, bez urazy, ale nie działacie aby było lepiej na rzecz Polskiego serwera (przed połączeniem nawet mówię), nigdy na poważnie nie bierzecie tego czego chcą gracze.