PILNE! Pomóżcie uratować życie malutkiej Aurelki!

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika UfajMi, 18 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. UfajMi

    UfajMi Czeladnik forum

    Mała Aurelka potrzebuje operacji która powinna odbyć się na koniec maja. Narazie uzbierano tylko 7% potrzebnej kwoty a zostało 2 tygodnie. Kto ma możliwość niech wspomoże finansowo, każda kwota się liczy (grosz do grosza, 100 tys osób po 50 groszy to 50 tys. zł!). Jeżeli nie macie środków finansowych przekazujcie chociaż tę informację dalej aby dotrzeć do jak największej liczby osób. Im więcej ludzi się dowie, tym większa szansa na życie dla Aurelki. Nie pozwólcie żeby brak pieniędzy zadecydował o życiu dziecka! Zabierajcie się DO ROBOTY! Razem damy radę !:)
    http://www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/1237


    [​IMG]
     
  2. Roman52

    Roman52 Moguł forum

    Cel zacny choć zły dział bo tu same pomysły i sugestie mają być.
     
  3. UfajMi

    UfajMi Czeladnik forum

    chciałem dać do dyskusji ale zablokowane jest tam zakładanie tematów.
     
  4. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    myśle że każdy kto ma dziecko rozumie ten temat i nikt niebedzie robił problemow koledze za temat w tym dziale. cel wart uwagi. moze BP coś dorzuci ? wielka firma wiele może. niech pokażą że też sa ludzmi.
     
    tinky29 lubi to.
  5. ƒокĕя

    ƒокĕя Okazjonalny autor

    tyle ludzie inwestują w gry a nikt nie wspierze ja już tez pomogłem, każda złotówka się przyda.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.