Płomień Tortugi - nowy mechanizm

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 19 października 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    Na serwerze Open Beta od dzisiaj ~ 20:00 LST macie możliwość poznania nowego mechanizmu Płomienia Tortugi.

    Poznajcie nowy mechanizm i podzielcie się wrażeniami.
    Zapraszamy do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. *HMS^VICTORY*

    *HMS^VICTORY* Moguł forum

    wiec dajcie ten płomień to przetestuje jak moge testowac cos czego nie da sie zdobyc kupic dostac masakra
     
  3. Errew

    Errew Hrabia forum

    haha mam to samo :)
     
  4. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    a co tu sprawdzac jak zrobia tak jak jest w opisie to obecnosc plomienia tortugi bedzie zbedna
    i moga go usunac z gry bo nie bedzie sensu z niego korzystac ale tak to jest jak sie zatrudnia praktykantow ktorzy nie maja pojecia w tym co powinni robic to tak jakby zatrudnic do budowy domu jakiegos urzednika;p
     
  5. fala5

    fala5 Czeladnik forum

    dokładnie , uważam że płomień straci swoje znaczenie. Był bardzo przydatny słabszym graczom którzy mogli coś na tym ugrać ubiegając lepszych graczy np przez ostatnią salwę lub ukrycie się w tłumie. Teraz wszystko to straci na znaczeniu. Stanie się zabawką dla silniejszych którzy będą mogli go używać do topienia innych.
     
  6. TЯANSPOЯTER

    TЯANSPOЯTER Okazjonalny autor

    ale płaczecie ze niewidkę ulepszą ludzie pomyślcie troszkę przecież to było do przewidzenia że ulepszą płomień będzie co będzie i nie ma nad czym się użalać ;););)
     
  7. WkurzonaMamuśka

    WkurzonaMamuśka Czeladnik forum

    Zobacz tytuł tematu forum " Dyskusje ogólne...." , więc ludzie dyskutują. Teksty, które zazwyczaj widzę na czacie i teraz u Ciebie typu: płaczecie, nie płacz, znowu płaczesz itd, według mnie używają ludzie, którym brakuje rzeczowych argumentów do dyskusji a mają ochotę prowokować. A wracając do tematu na forum jest informacja o nowym mechanizmie płomienia. Ty twierdzisz, że ulepszą, więc wytłumacz nam, bo być może przetestowałeś go na beta, w czym jest teraz lepszy?
     
  8. slek61

    slek61 Czeladnik forum

    Po co wprowadzać takie zmiany ? prościej zlikwidować niewidkę , bo planowana zmiana spowoduje że używanie tego gadżetu traci sens. No chyba że żal im rekompensat za wycofanie niewidek i próbują wyślizgać się z nich.
     
  9. HerszT[XXL]

    HerszT[XXL] Czeladnik forum

    tak jak teraz jest to jest dobrze :)
    tylko szkoda jak za starych czasow nie mozna zbierac bonow :)
    jak macie cos zmieniac to je usuncie calkowicie i nie osmieszajcie sie :)
     
  10. TЯANSPOЯTER

    TЯANSPOЯTER Okazjonalny autor

    WkurzonaMamuśka poco sie udzielasz jak nie grasz na zadnym serwie weś odpuść jak nie jesteś pytana
     
  11. WkurzonaMamuśka

    WkurzonaMamuśka Czeladnik forum

    I skąd te nerwy? Każdy ma prawo wypowiedzi, Tobie też jej nikt nie zabrania. I jesteś w błędzie, chcesz mnie znaleźć na morzu, szukaj na Mega serwer 8. Na tym zakończę dyskusję Tobą, bo temat ten dotyczy płomienia tortugi i na jego temat chciałam się coś dowiedzieć wcześniej od Ciebie skoro udzieliłeś się w tym temacie. Ale już o sama poznałam jego mechanizm po wczorajszym restarcie, bo wbrew temu co twierdzisz gram. Życzę miłej gry, więcej szacunku do innych i mniej nerwów :)
     
  12. †PUNISHEЯ†

    †PUNISHEЯ† Młodszy ekspert

    Czy zmiana w niewidce daje tylko większą prędkość czy jeszcze coś?
     
  13. Kingston

    Kingston Czeladnik forum

    Jak dzieci ... wszyscy narzekają zamiast powiedzieć cos konkretnego . Ja jestem za nową niewielką bo .. ten obszar do zdemaskowania nas na niewidce jest bardzo mały ( bałem sie ze bedzie znacznie wiekszy) , prędkość jaka doszla to cos ok 100 + dokladnie nie patrzyłem , i ze starej niewidki zniknelo to ze pierwszy strzal na niej byl bardzo malutki w przeciwienstwie do tej aktualnej jest to nasza normalna salwa z krytykiem , także jest wieksza szansa na przyklad na kradzież bota na ostatni strzał ;)
     
  14. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Temat nieaktywny. Przenoszę do archiwum.