Sugestie Pływanie statku

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika MISIO.GIT, 7 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

czy jestes za?

  1. Tak

    24 głos(ów)
    80,0%
  2. Nie

    1 głos(ów)
    3,3%
  3. Obojetne mi to

    5 głos(ów)
    16,7%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    Moja propozycja jest taka zeby wprowadzic opcje wyboru porusznia sie statku.Jak wiadomo wszytkie nowe designy poruszaja sie w 8 kierunkach dla mnie i dla wielu graczy jest to denerwujace chcialbym zeby mozna bylo dokonac wyboru czy dany statek ma sie poruszac tak jak te strasze czy tak jak te nowsze bo jest duzo nowych ladnych designów którymi bym chetnie pogral lecz to plywanie w tych liniach jest okropne dolaczam ankiete zapraszam
     
  2. WikinG[PRZ][ВЧК]

    WikinG[PRZ][ВЧК] Czeladnik forum

    Jestem jak najbardziej za bo te nowe statki sa niektóre fajne a pływają tak badziewnie że masakra o_O:eek::confused:a tak przy okazji BP nie dawajcie tych samych desingów bo to nie jest fajne ze wy zmienicie kolor i dacie 4 miesiące pod rzad ten sam dizajn... PS:ktoś powie nie to nie ten sam desing bo ma inny kolor...!! Masakra..... :p :D:D
     
  3. Golmix™

    Golmix™ Aktywny autor

    Dla mnie też fajny pomysł te nowe skórki pływają tak głupio że aż nie mogę na to patrzeć
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.