POLSCY PIRACI [POL] - zapraszamy do bractwa

Temat na forum 'Bractwa' rozpoczęty przez użytkownika **PL-TYCHY**, 5 lipca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Młodszy ekspert

    Tak jak w temacie , zapraszamy wszystkich graczy do POL. Największe polskie bractwo, spoko atmosfera, wspólne działanie i inicjatywa w każdym aspekcie gry.

    Jeżeli zaczynasz grę , wracasz po latach bądź po prostu chcesz spróbować czegoś nowego nie zwlekaj.

    Mamy zarówno graczy bardzo doświadczonych jak i początkujących a zatem poziom rozwoju konta nie ma znaczenia.

    Zapraszamy również inne polskie bractwa do współpracy aby polskie bractwa się jednoczyły. Z taką ideą zgodnych jest wielu graczy co chociażby pokazuje rozrost POL. Przeciwników nie brakuje , nie koniecznie polacy muszą lać się między sobą ale do tego potrzebna jest inicjatywa i rozmowa , do której zapraszamy :)

    Adres TS3 seafightums
    przed nickiem dopisz proszę POL

    Pozdrawiam EMI
     
    Ostatnie edytowanie: 16 lipca 2023
  2. mario2321

    mario2321 Forumowy żółtodziób

    Polaków zjednoczysz , już to widzę :) Słyszałem że jak na razie robicie wszystko żeby jeszcze bardziej podzielić polskie bractwa . Do prawdziwego bractwa wam daleko bo kosztem 3 innych ( bo z 3 bractw graczy głownie chyba macie ) robisz niby to najmocniejsze polskie (tu mam obiekcje bo z ave i bykami jesteście chyba , a oni są mocniejsi od was ) . Piszę z nowego konta bo nieraz na czacie widziałem wasz szacunek do ludzi którzy was krytykują ( wyzwiska , prowokacje ) . Nie życzę nikomu źle ale trochę pokory i mniej jadu :)

    I skoro już jak chcesz coś robić to Ty wykaż tą inicjatywę bo raczej nikt z innych bractw się nie zjawi :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2023
    Đσϻaи lubi to.
  3. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Młodszy ekspert

    Dzięki za krytyczny głos , taki często jest cenniejszy od poklasków bo skłania do refleksji:)

    Każde bractwo składa się z graczy a Ci gracze wcześniej byli w jakichś innych bractwach więc nie ma raczej znaczenia że się składamy z 3 innych bractw , 23 czy 108 , ważne że jesteśmy calością i potrafimy się razem bawić.

    Wieczorem na ts siedzi nas około 25 aktywnych graczy , w ciagu dnia różnie od 5 do 15 osób , nie widziałem u nikogo na ts takich liczb stąd wpis o największym bractwie. I wiem quality vs quantity ale myślę że bractwo vs bractwo z wieloma dali by my radę :)

    Czat miejsce wojen i sporów od zarania dziejów. Nie widzialem aby ktoś z POL od tak sobie wypisywał glupoty. Często są prowokacje z obydwu stron , kij ma dwa konce a prawda zawsze lezy gdzies posrodku. Wiemy jak jest , niefortunne wpisy się zdarzaly ale to wszystko blachostki a jeżeli kogoś coś uraziło w imieniu graczy POL przepraszam.

    Z kilkoma polskimi bractwami już rozmawialiśmy. Idea zjednoczenia polskich bractw podoba się wielu graczom jednak wciąż aż dziwne wielu piratów żywi urazę do innych. Bo ktoś kogoś kiedyś uraził , ten temu zabral bota itd. Zawsze się znajdą tacy ktorzy współpracować nie chcą , jednak tych chętnych zapraszamy czy do POL czy do współpracy pod swoim tagiem , nie ma znaczenia byle bawić się razem jako polacy :)

    Co do inicjatywy , właśnie tym tematem ją wykazuje. Nie dostrzegasz tego ? Załóż swój temat podaj adres TS-a a na pewno się zjawię :)

    Chcesz pogadać wpadnij do nas zachęcam albo daj namiar na siebie , preferuję rozmowę jak pisanie :)

    Pozdrawiam EMI
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2023
  4. mario2321

    mario2321 Forumowy żółtodziób

    Jak na razie ten temat służy temu żebyś się chwalił , sory ale tak to odbieram . Liczby na TS nic nie znaczą bo często to są osoby na automatach lub nic nie wnoszące ( masz ich sporo w bractwie bo znam większość z tych ludzi :p:). Prowokacje z obu stron , tak to prawda ale często czytam czat i większości niestety 2-3 osoby od was zaczepiały lub prowokowały ( jedna to nie wiem co u was robi , bo na prawdę w końcu przez nią problemy będziesz miał ). Kilka bractw to nie wszystkie , chyba że dzielisz je na gorsze i lepsze nie wiem . Zorganizuj jakieś spotkanie przedstawicieli wszystkich bractw i zobaczysz naprawdę na czym stoisz jeśli taka idea ci przyświeca ( a moze kosztem innych chcesz się wzmacniać , nie wiem nie mnie oceniać )
     
    Đσϻaи lubi to.
  5. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Młodszy ekspert

    Odbieraj jak chcesz , wiele osób również odbiera po swojemu dlatego w bractwie i na TS jest nas aż tylu. Nie wstydź się nicku , nie bądź incoguto. Tutaj kończę z Tobą polemikę , zapraszamy do rozmowy na TS :)
     
    Ostatnie edytowanie: 6 lipca 2023
  6. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Przerwałem grę ponad rok temu, wróciłem po tym czasie. Gdy zauważyłem że są połączone serwery, zdziwił mnie brak polskiego aliansu. Jeden język który zamiast jednoczyć to dzieli przez jakieś głupie zawistne myślenie bo ten gracz mnie obraził lata temu. To błąd. To jest okazja dla polskich graczy którzy są o wiele lepsi niż gracze z innych serwerów i razem jesteśmy w stanie dużo zdziałać także popieram ten pomysł.
     
  7. Đσϻaи

    Đσϻaи Czeladnik forum

    Zasadniczo temat wałkowany od połączenia serwerów. Nie będę się nawet kłócił kto jest najlepszy/największym bractwem bo każdy ma do tego swoją wizję.

    Ale napiszę coś co pisałem kilka miesięcy temu.

    Idź pogadaj z PL, wmf,USS( tak wiem, że to jeden tag ale każdy wie, że to tylko tag ;) ) pogadaj, z RE zły, jak ich namówisz na 1 wspólny alians Polski! Bez nikogo więcej bo po co, to nawet nas (byk,ave) nie będziesz musiał namawiać ;)

    Pisać o zjednoczeniu Polaków jest prosto jak ktoś x lat nie miał nic do powiedzenia tylko grał, polski serwer był duży i walczący i wydarzyło się zbyt dużo pomiędzy wszystkimi żeby każdy na każdego przymknął oko, ALE! nie jest to nie realne skoro nawet ja ruda kita z Pulą potrafię wymienić 2 zadania czyli szansę są xD

    Więc powodzenia w tworzeniu polskiej siły! Poważnie trzymam kciuki! ;)
     
    SCM_Spacja lubi to.
  8. $grives$[up]

    $grives$[up] Naśladowca mistrzów

    rudy ty nawet jej buziaki wysylasz taki dobry jestes (PANCIO)
     
  9. Đσϻaи

    Đσϻaи Czeladnik forum

    Już bez przesady lol
     
  10. andriej9

    andriej9 Czeladnik forum

    Jest to nie realne my Polacy mamy dziwną mentalność (Polak zatopi Polaka) co widać cały czas na mapie.
     
  11. Sponsorbp

    Sponsorbp Forumowy żółtodziób

    Trzymam kciuki, jakby połączyć nas wszystkich w jeden alians to by moglo sie udać ;)
     
  12. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert


    Tyle lat Grasz jeszcze za starych dawnych lat i jako już doświadczony gracz obecnie nic nie zrobiłeś by połączyć POLAKÓW? Pokazałeś ostatnio klasę w obec mnie nawet mimo że wróciłem do gry po latach zachowałeś się jak "cham" wiec nie dziwie się jakie Ty Masz podejście do jednoczenia. Uważam ,że wypaliłeś się jako były władca bractwa i zazdrościsz wiary i chęci w innych graczach. Mam nadzieje ,ze zmądrzejesz bo nie głupia ruda z Ciebie kita .Pozdrawiam Wyrzutnia
     
  13. Đσϻaи

    Đσϻaи Czeladnik forum

    A ja Ciebie nie pozdrawiam bo szacunku do Ciebie nie miałem i miał nie będę, a skoro wróciłeś do gry to się nie wypowiadaj czy coś robiłem na temat zjednoczenia czy nie - bo mało wiesz.

    Wróciłeś do Turków? wróciłeś to siedź tam cicho ze swoim MOCNYM bractwem ;)
     
  14. Marvelus83

    Marvelus83 Czeladnik forum

    polskie bractwa ... Tacy pomocni ... Wystarczy TSA nie mieć i już mają w ciebie ... Hatffuuu Polska gościnność...
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 lipca 2023
  15. Sponsorbp

    Sponsorbp Forumowy żółtodziób

    200 osob na ts a jak przyjdzie czas na wojenny to 10 statków walczy a reszta udaje, ze ich nie ma i biją boty po kątach. Zapowiadało się dobrze wyszło jak wyszło
     
  16. 乃ム乃ノム尺乙

    乃ム乃ノム尺乙 Aktywny autor

    Poczekaj co? XD Człowieku wróciłeś do gry to doinformuj się, a potem wypowiadaj, a teraz po kolei:
    Odnośnie tego Doman wielokrotnie podczas wspólnych rozmów na TS-ie podkreśla, że fajnie jakby powstał polski alians, ale sytuacje jak ma powstać coś polskiego wyglądają jak wyglądają (przytoczę dwie sytuacje)
    1. Początki tworzenia aktualnego aliansu, który ochrzcił się mianem GOATS ALLIANCE była opcja wspólnego pływanie BYK, AVE z r&e oraz zły, ale cóż przyszły osoby reprezentujące bractwa r&e i zły, i zaczęły bluzgać, wygrażać się, że jak mają być bractwa BYK oraz AVE to nie ma o czym rozmawiać i tyle w temacie
    2. Sytuacja z wami sprzed paru dni, początkowo zarówno my z BYK-ów jak i z AVE byliśmy na nie, ale postanowiliśmy pójść za ideą czegoś polskiego, ale pojawiłeś się ty i akcje, które odwalałeś XD
    Podsumowując ten fragment wypowiedzi nie mów, że Tomek nic nie zrobił by połączyć polskich graczy
    "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Przyszedłeś ledwo do aliansu i zaczynasz wprowadzać swoje warunki? Tomek wypowiedział się w stosunku do tego co napisałeś, bo wprawdzie mamy wolność słowa nieprawdaż? A ty odpowiedzią też pokazałeś "kulturę" więc spójrz też na swoją kulturę :)
    Po pierwsze Tomek wciąż jest naczelnikiem/osobą reprezentującą BYK-i w szerszej komunikacji ;) To jaki były władca? a i btw jak to dyktator ;) Pływam z Tomkiem już chyba 4 rok i co jak co, ale nigdy nie zazdrościł komuś wiary i chęci w innych graczy. Zawsze kibicował, żeby coś działo się, powstawało coś nowego i nadal tak jest ;)
    Nie musi mądrzeć, bo już zmądrzał i patrzy na wiele rzeczy inaczej i idzie na ustępstwa po to by coś powstawało ;) Wielu żyje tym co było kiedyś, a nie patrzy na obecny stan rzeczy ;)
    Pozdrawiam CiemNy ;)
     
    Đσϻaи lubi to.
  17. »†SHARK†«™

    »†SHARK†«™ Młodszy ekspert

    Mogłeś zapoczątkować fajna i miła współprace nigdy nic do Ciebie nie miałem a potraktowałeś mnie obraźliwie po latach .Szkoda ,że grając tyle lat nie postarałeś się zachęcić do fajnej współpracy. Będąc u Was na t-sie zapytałem się grzecznie na temat wyspy 25/1 ogólnie na czacie t-sa co się dzieje z wyspą a Ty po chamsku zacytuje Ci słowa "siedź cicho i się nie odzywaj bo Nas stać " to w taki sposób przedstawiasz kulturę ?Napisz jak chcesz co zacząłem wprowadzać i dyktować zanim pokazałeś kim Jesteś(tak odebrałem to po twojej informacji napisanej do mnie)? Ja nie mam osobiście problemów do nikogo w tej grze....ta gra jest dla mnie "frajda ,odpoczynkiem odskocznią od pracy i przyjemnością oraz miło spędzonym czasem na rozmowach na t-sie. Myślę ,że w końcu powinieneś pójść po rozum do głowy że nie jestem Ci wrogiem.

    Pozdrawiam Wyrzutnia
     
  18. POLSCY PIRACI dla was ta nazwa nie pasuje dajcie sobie taka do was to idealnie pasuje CYRK BEZ KÓŁEK !!
     
    Đσϻaи lubi to.
  19. Đσϻaи

    Đσϻaи Czeladnik forum

    Fajne te cytaty moich wypowiedzi, szkoda że połowa jest wyobraźnia Twojej głowy ;) powiedzenia tam u Turków w aliansie! :)
     
  20. **PL-TYCHY**

    **PL-TYCHY** Młodszy ekspert

    POL zaprasza w swoje szeregi , proces rekrutacji choć długotrwały i wymagający to jednak na koniec dający satysfakcję , nie zwlekaj , wbijaj na ts-a , adres to seafightums :)