Polski design statku - zdecyduj! Wybieramy żagle

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Które żagle są najlepsze?

  1. Żagle A

    4,0%
  2. Żagle B

    4,6%
  3. Żagle C

    3,4%
  4. Żagle D

    60,3%
  5. Żagle E

    25,3%
  6. Żadne z powyższych

    2,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci,

    Planujemy wprowadzenie specjalnego Polskiego Designu i macie możliwość zdecydowania o tym jaki kadłub i jakie żagle podobają się Wam najbardziej! Po prostu kliknijcie i zdecydujcie. Macie do wyboru 5 kadłubów i 5 żagli.

    [​IMG]

    Wasza ekipa Seafight
     
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Wybieramy żagle, odnosi się do kształtu, liczby, koloru, czy wzoru? :>

    Tak pytam bo nie wiem na co głosuję ^^
     
  3. •Prime•

    •Prime• Okazjonalny autor

    bo są dwie oddzielne ankiety i do żagli i kadłub
     
  4. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Co do żagielków to D :D
     
  5. kemoT

    kemoT Książę forum

    Wielu z was już zagłosowało, ale czy ktoś pomyślał, aby wyjść poza przedstawione schematy i przedstawić projekt żagli, który naprawdę będzie odzwierciedlał prawdziwą Polskę i z dumą będzie reprezentował nas na wirtualnych morzach? Wiem, że jest to tylko fikcyjna gra, ale jeżeli istnieje możliwość zaprezentowania się jako narodu (i utarcia nosa sąsiadom ;)) w wirtualnej rzeczywistości, w której nie ma podziałów na narodowości powinniśmy ją wykorzystać najlepiej jak tylko się da.

    Co do samych żagli oto moja wizja:
    D są fajne tylko zamiast tych skrzydeł husarskich na górze mogli by dać takie małe flagi jak w E są, bo dam sobie głowę uciąć, że wygra kadłub E a te skrzydła na masztach to było by już za dużo, a poza tym one tam niezbyt pasują. A i na tych trójkątach u góry mogli by coś dać np. te orły z designu E, bo z jednaj strony było by nawiązanie do obecnego godła, a z drugiej do tradycji i godła Piastów.

    Mam nadzieję, że przedstawione projekty żagli mogą ulec lekkiej modyfikacji i nie będzie tak, że gracze wybrali kadłub X żagle Y to robimy wytnij wklej i mamy design, tylko uwzględnią ewentualne uwagi graczy ponieważ są to designy narodowe i fajnie było by gdyby podobały się one społecznościom graczy danej narodowości.

    Głosuję na "żadne z powyższych", ponieważ moja wizja nie jest zawarta całkowicie w którymś z powyższych przykładów, a zawiera się dopiero w połączeniu kilku różnych. Dlatego liczę na to, że jeżeli znajdzie się kilka osób, które poprą moją wizję designu, tudzież przedstawią swoją to zostaną one przekazane wyżej.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 kwietnia 2014
  6. Rasta-Faustyria⁄®€ƒ

    Rasta-Faustyria⁄®€ƒ Czeladnik forum

    D - orzeł musi być!
    kadłub tez fajny..tylko moze i racja a by bez tych pior..husarskich:p

    żagle D ( ale zamiast pior flgi.
    kadłub A
     
  7. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Mój faworyt to B, a tutaj widzę, że taki brzydal jak D wygrywa ;-D.
     
  8. Libeero

    Libeero Czeladnik forum

    Zdecydowanie D
     
  9. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Niemiecka kosztuje 116 i taką cenę obstawiam.
     
  10. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Jak zrobią to polską skórkę to może się skuszę na jej "posiadanie". Fajnie będzie pływać z orzełkiem po morzu ! :D
     
    =Karkus-X= lubi to.
  11. *AXEL*

    *AXEL* Młodszy ekspert

    A jakie bonusy będzie dawała skórka?
     
  12. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    raczej będzie miała wartość kolekcjonerską :)
     
  13. -=Diablo=-

    -=Diablo=- Czeladnik forum

    Raczej nie skórka szkopów ma % i hp i jeszcze do plywania punkty wiec ta tez na pewno bedzie miała
     
  14. Chempion

    Chempion Okazjonalny autor

    Niemiecka skórka daję 16% + prędkość przy zniszczeniu więc chyba nasza nie będzie gorsza. Chyba, że dla Ciebie to są wartości kolekcjonerskie. :D
     
  15. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    he he dla mnie wszystkie bez wyjątku mają wartość kolekcjonerską :p
    skoro niemiecka skórka miała takie bonusy to pewnie i nasza też albo i lepsze:p zobaczymy jak to będzie
     
  16. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Dziękuję wszystkim za udział w ankiecie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.