Pomiot Akkoro

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika badass666, 3 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. badass666

    badass666 Forumowy żółtodziób

    Witam. Gram na nowym serwerze Global Europa 8, wg. waszych danych pomiot pojawia się co 15 minut na mapce, tutaj nie mogę się zgodzić ponieważ wczoraj przez 2h pływałem od bandy do bandy wzdłuż i wszerz, po skosach także i żadnych rezultatów. Bez niego nie skończe testu na 10LVL.
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Z informacji, które uzyskałam od graczy na czacie jest bardzo duże zapotrzebowanie na tego NPC, ponieważ wiele osób robi te same misje wziąwszy pod uwagę fakt, iż jest to nowy serwer. Musisz uzbroić się w cierpliwość.
     
  3. mokrypalec1

    mokrypalec1 Czeladnik forum

    Ja robiłem tą misje cały dzień :D czatuj po rogach tam wyskakuje najczęściej, Każdy jak ma salwe 200k+ strzela co 2s a bot ma 10mln życia to po minucie go nie ma :D powinna być większa częstotliwość tego bota na nowym serwerze bo można utknąć z tą misją na długo długo..
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Prośbą o zwiększenie czestotliwosci pojawiania się npc została przesłana do producenta.
     
  5. zlatanxxx

    zlatanxxx Forumowy żółtodziób

    Beatka jak zawsze TOP :p pzodrawiam :p
     
    SCM_Spacja lubi to.