Pomoc w ogarnięciu nowego sifajta

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika Huguś, 29 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Huguś

    Huguś Forumowy żółtodziób

    Cześć, przez przypadek natknąłem się na reklamę BP i przez następny przypadek powróciłem do gry po wielu latach nieobecności. Nowy interface to jakaś tragedia (40 minut szukałem gdzie kupić armatki 30f :mad:). Stąd mam parę większych i mniejszych pytań (wiem o istnieniu encyklopedii na forum ;)).

    Korekta-Co to do diaska jest? Zarejestrowałem się i miałem z automatu -10%. Korzystając że leżę w szpitalu kupiłem podwajacz na 7 dni za jakieś grosze (gratulacje za takie zmiany po tylu latach...) nagle wskakuje -20% no i rzeczywiście widać, że wskakuje mniej rzeczy niż wcześniej.
    Pytanie wiec za 100 punktów. Jeśli gram x godzin i wskoczy mi takie -20% to ile muszę być wylogowany zeby wróciło to do normy? 10% - >10h, 20% - 20h?

    Jeśli dobrze rozumiem jeśli się wyloguje ale nie minie pełny czas do resetu to korekta cały czas będzie rosła?

    Zbieractwo-Raczej nigdy nie wydawałem milionów na gry wiec podwajacz i niewidka zawsze witały na koncie (potem już bez niewidki). Natomiast jeśli w grę wchodzi ta korekta, jaki jest sens zbieractwa na ten moment? Z kajakiem, który wali 1,3k z pustaka daleko nie zajdę :(

    Armaty-ja się kiedyś gubiłem jak były 50f i 55f -_-. Jakie starać się uzbierać, żeby się fajnie strzelało z pustaka/elitarek (na początek)? Admiralskie już chyba żadnej roli nie graja, bo nie ma PE z tego co zauważyłem więc tylko dla blaszki przy nicku można to zbierać.


    Behemot/Sunburst-Dalej opłaca się to robić w takich ilościach jak kiedyś? Widziałem ze behemot nadal działa, lecz nigdzie nie widziałem medalionu na mapke nizszego poziomu.


    Jeśli wejdą tu doświadczeni gracze proszę o jakieś rady na poczatek.

    PS. Wiem że są misje i się dużo armat dostaje, aczkolwiek już nie mam 9 lat wiec te 100zł mogę poświęcić raz na jakiś czas i kupić jakiś pakiecik a widziałem parę stosunkowo tanich i korzystnych pakietów.
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2021
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    1. Korekta - https://board-pl.seafight.com/threads/malejacy-przychod-korekta.62145/
    2. Wykonuj misje i testy pirata za które otrzymasz armaty i walutę na rozwój konta.
    3. Wykonuj zadania sezonowe - https://board-pl.seafight.com/threads/system-sezonowy.62751/
    4. Behemot i mapa słońca na niskich lvl mogą być i opłacalne ale lepiej zrobić wyższy lvl i rozwijać konto mapie szturmowej lwa
    5. Na początek odradzam dział płatności, dużo dobrych armat masz z misji i sezonów - chyba że masz lenia to możesz płacić ;p
     
  3. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    4. Na której pewnie nie popływam :)

    A i dorzucić kilka lat aby rozwinąć konto samodzielnie, a i tak nie będzie dobre.
     
  4. «†ρισяu膻ρℓ-

    «†ρισяu膻ρℓ- Okazjonalny autor

    Do kiedy Nagroda Korsarza ?
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Prawdopodobnie do końca eventu, ale nie jest to potwierdzona informacja. Lepiej kupić przedmioty wcześniej aby później nie było psikusa.
     
  6. «†ρισяu膻ρℓ-

    «†ρισяu膻ρℓ- Okazjonalny autor

    z grzeczności informacja powinna być