PomocnePaluszki.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika MISIO.GIT, 1 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    Chciałbym podziękować byłemu, moim zdaniem najlepszemu SCMowi, jakiego miało Seafight - PomocnePaluszki. ;) Niezastąpiony i pomocny dla wszystkich.. Mnie jak i myśle, że wielu innym osobom będzie brakowało go na czacie. Wiele razy rozmawiałem z nim na TeamSpeak gdy miałem jakiś problem zawsze potrafił mi pomóc ale nie tylko mi jakże i wszystkim graczą :) Nie znam powodu dlaczego już nie jest SCM czy odszedł czy został wyrzucony nie wiem :) Po długim czasie bycia moderatorem wiedział co robi umiał wszystkim zaradzić , ale wszystko co kiedyś się zaczyna, musi mieć też swój koniec. :( Serdeczne pozdrowienia ^^ Misio :)
     
  2. Na niektóre rzeczy nie mamy wpływu. Gdybyśmy jednak mieli to pewnie wielu z nas pokierowałoby wszystko tak, że Paluch dalej byłby w ekipie :)
     
  3. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Wszyscy jesteśmy Mu wdzięczni za poświęcenie czasu i wysiłek. Nie ma co drążyć tego tematu - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.