Porady i wskazówki dla początkujących

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_*Angua*, 11 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Polak

    Polak Czeladnik forum

    Dziękuje za porady michbo15 szkoda że na niższym poziomie nie ma jak tego nazbierać a jak narazie większe poziomy jakoś mnie nie interesuja.Cm na czacie pisał coś o dziale płatności ale tam nic nie znalazłem
     
  2. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Tak tak :) w Dziale płatności czasami pojawia się pergamin Aerisa ( Barana ) za którego jest PROCENT SZANSY na otrzymanie 5,000 koron oraz podczas Dni Pirackiej Bandery na stronie głównej masz baner odnośnie tych dni i wyskoczą Ci 3 pakiety :) w najtańszym pakiecie 79,99 PLN jest 30,000 koron, w pakiecie za 119,90 PLN 50,000 koron i pakiet najdroższy 199,90 PLN to juz 100,000 koron. :)
     
  3. Polak

    Polak Czeladnik forum

    abordaż na npc? ciekawe jak to zrobić,ubiłem kilka i nic
     
  4. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    musisz miec komandora zeby zrobic abordaz i tylko niektore boty mozna abordowac bijesz i probujesz wlasciwe ?
     
    SMOD_CHRISTOFORO lubi to.
  5. Polak

    Polak Czeladnik forum

    wszystko jest próbowałem na mapie 9 blizarda i nie da rady albo ja nie wiem jak
     
    Ostatnie edytowanie: 9 października 2017
  6. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Czy masz w swojej załodze komandora?
     
  7. Polak

    Polak Czeladnik forum

    tak mam a może lewel ma coś do abordowania
     
  8. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Poziom pirata nie ma nic wspólnego z abordażem.
    Czy masz aktywnego komandora,oraz wystarczający bonus do abordażu,aby go wykonać?
    Zapoznaj się tez proszę z poradnikiem dotyczącym abordażu: Abordaż.
     
  9. **szamanka**

    **szamanka** Forumowy żółtodziób

    chyba wiem o co chodzi blizardy nie maja szabelek no to jak korony zdobyć na mniejszym lewelu niz21
     
  10. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Do 21 poziomu możesz zdobyć korony z npc: VCM Blizzard i VCM Bloodfang, ale tylko z ich abordażu.
    Jeśli przed nazwą tych botów nie widać ikonki z szabelkami tzn. że ktoś już dokonał abordażu tych npc. Musisz po prostu poszukać kolejnego npc, który będzie miał te szabelki.
     
  11. Polak

    Polak Czeladnik forum

    dziękuje Ci bardzo,znaczy sie ograbili wszystkie boty i nie dobili,no nic poszukam jakiegoś i przetestuje.

    natłukłem się sporo tych botów i ani razu korony,o co tu kaman,oczywiście abordowałem
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 października 2017
  12. Wklej proszę cały wpis z dziennika po dokonaniu abordażu.
    Jesteś pewny ze masz odpowiednią wartość abordażową (wyższą niż NPC)?
    Podaj jaką masz wartość abordażową (bonus do abordażu) oraz próg abordażowy.
     
  13. majkel93

    majkel93 Młodszy ekspert

    a ochorna wgl jest dla graczy ktorzy zaczeli dopiero przygode z sf?
     
  14. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Tak, ale obecnie otrzymujesz ją na 7 dni po założeniu konta. Na dłuższy okres możesz ją przedłużyć wykonując misje.
     
  15. blueboys

    blueboys Forumowy żółtodziób

    Ktoś podpowie, czy po zdobyci 30lev misje na czaszki są zbędne robić je jeszcze czy nie czy na dalszych levelach będą potrzebne
     
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Już nie będą Ci potrzebne.
     
  17. tomasznowak333

    tomasznowak333 Forumowy żółtodziób

    jak ulepszyc 60
     
  18. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    60.jpg
    Do samego wytworzenia musisz posiadać przedmioty zaznaczone na ekranie tj. fragmenty zardzewiałego metalu oraz starożytny szkielet.
    W/w przedmioty otrzymasz chociażby rozkładając armaty 55f w stanowisku odzyskiwania. Po zrobieniu armat na zerowym poziomie przechodzisz kratkę niżej i ulepszasz armaty na poziom pierwszy przy użyciu złota oraz armat 60f poz 0.
    Pamiętaj także, że aby móc ulepszyć armatę 60f na konkretny musisz spełniać następujące warunki:

    Armata 60f Level = poziom pirata 1+
    Armata 60f Level 1 = poziom pirata 11+
    Armata 60f Level 2 = poziom pirata 13+
    Armata 60f Level 3 = poziom pirata 15+
    Armata 60f Level 4 = poziom pirata 17+
    Armata 60f Level 5 = poziom pirata 19+

    Ot i cała filozofia :D
     
    BA_PP187 i CM_Monstera lubią to.
  19. blueboys

    blueboys Forumowy żółtodziób

    Po ubiciu jakich botow pojawia się pozłacany lew
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Pojawia się systemowo, nie trzeba bić żadnych npc.