Poszukuje Bractwa

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Gigant, 11 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Gigant

    Gigant Forumowy żółtodziób

    Szukam bractwa na serwerze PL1.Najlepiej z dobrym aliansem.
    Mam 5 lvl pirata,3 lvl elity.Posiadam TS/Skype.
    Ponieważ dla wielu osób ważny jest wiek mam 19 lat.
    Od bractwa oczekuje pomocy w testach pirata,miłej atmosfery czy to na czacie czy na TS/Skype.
     
  2. -kill-97

    -kill-97 Forum Pro

    szukam bractwa 10 lvl pir 22 lata ts3 30 mln pd nick -kill-97
     
  3. ŻOŁNIERZ6570

    ŻOŁNIERZ6570 Czeladnik forum

    zapraszam do bractwa KSW jesteśmy zgraną ekipą mamy alians z lewą stroną i jesteśmy w posiadaniu większości wysp zapraszam na rozmowę na ts3 na adres pirarolandia.net
     
  4. Gigant

    Gigant Forumowy żółtodziób

    Jesteś z PL1? bo gdy wyszukałem to bractwo to nie wygląda mi na to że macie się dobrze:znalazło mi 2 bractwa z takim skrótem i w 1(klan smoków) członków jest aż 1.

    A w 2gim(KSW)-myślę że to o tym klanie mówisz jest aż 2 członków.Jakoś ciężko uwierzyć w te bajeczki o posiadaniu wysp,nie wspominając o ekipie bo 2 osoby to wcale nie tak wielka ta ekipa jeśli chodzi o alians to nie wiem czy to prawda czy nie ale proszę o prawdziwe oferty.
    Bractwo nie musi mi dawać nic golda żeby aby pomogło w testach to już by było dobrze.
     
  5. czempionas

    czempionas Forumowy żółtodziób

    Szukam bractwa.
    Nick: *EderPL*
    Poziom: 5 (436'008 / 50'000 i tutaj liczę na pomoc bractwa)
    Poziom elitarny: 5 (351'245 / 387'905 wiadomo wciąż rośnie)
    Wiek: 17 lat (4 miechy do 18)
    Posiadam: Ts2, Ts3, skype - (czempionas), gg - (12726278).
     
  6. `TW33TY[BAD]

    `TW33TY[BAD] Forumowy żółtodziób

    Zapraszam do bractwa GS>> nazwa GreenStreetElite Wymagany ts3 i micro GG 49484925
     
  7. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    bractwo istnieje na pl2 i ciągle się rozwija, co do posiadanych wysp to chodziło tu o lewy alians a nie o bractwo :) oferta jest jak najbardziej prawdziwa
     
  8. Bractwo jeszcze poszukiwane, czy już znalezione?
     
  9. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Brak oznak życia - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.