Powrót do gry?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika -datko-, 5 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Witam , grałem tą grę od 2008 roku do 2013 roku. Skończyłem z nią, niestety znów nachodzi mnie straszna chęć powrotu do gry. Nie wiem czy w ogóle jest sens wracać na SF? Proszę o jaką podpowiedź. Z miłą chęcią wróciłbym na może jak za dawnych lat do topienia ale wolę mieć pewność że jest do czego wracać. Jak wygląda sytuacja na PL1 i PL2 z mapa behemota lub czymś innym w zarobku ? Dziękuję z góry ; )
     
  2. †๖ۣۜŁobu๖ۣۜZ†

    †๖ۣۜŁobu๖ۣۜZ† Czeladnik forum

  3. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Masz kase to wracaj, ale zawsze dla samych ludzi warto, na behe czy sloneczku nie zarobisz zeby zrobic 65 talentow, a to tylko poczatek :p
     
    MAJTEK™ lubi to.
  4. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Wiadomo że tam się nie dorobię :p hahaha :D czy w SF teraz coś jest za darmo ^_^ ? Wiadomo że liczę się z powrotem i ładowanie jakieś gotówki : ) uwielbiałem topić aa wątpię że pustakiem potopię :D To jeżeli miałbym wrócić to Pl1? Pl2 ? aa co dalej po talentach ? : P
     
  5. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    kasztele i skoreczka procentowa i zawsze mozna cos potopic, tylko jak trafisz na goscia z 65 talentami i podstawa 500 HP i 250 PV to marne szanse :p
     
    MAJTEK™ lubi to.
  6. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    czas pokaże : ) ale który serwer teraz lepszy ?
     
  7. †๖ۣۜŁobu๖ۣۜZ†

    †๖ۣۜŁobu๖ۣۜZ† Czeladnik forum

  8. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Tylko czy ktoś z mojej starej ekipy gra ?! ; / ZSB/UOP/GIT Hmm ciekawe ; ) zobaczę jeszcze : D
     
  9. UOP? Ja, ale PL2. :p
     
  10. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Jakie miałeś nick w UOP ? : > Bo szukam ludzi z starej ekipy z którymi mógłbym grać i topić za ja dawnych czasów : ) Mało pewnie kto pamięta UOP ale to było to :) gra ktoś jeszcze?
     
  11. Zajrzyj -> https://board-pl.seafight.com/threads/mod_leonardo.2337/ ;)
     
  12. ๖ۣۜҢΩЩΣҚ

    ๖ۣۜҢΩЩΣҚ Aktywny autor

    UOPu niestety to przeszlosc GIT sie podzieliło na GIT i ZŁY takze wtych bractwach znajdziesz kogos znajomego pewnie
     
  13. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Vinczi :p oj ty xD Małpka jeszcze gra? : > To będę wybierał pewnie między PL1 aa PL2 ; ) zobaczę kto gra jeszcze z PL1 z ludzi których tak znałem : ) No właśnie byłem chwilę na PL1 zobaczyć co słychać i dalej widzę że Naval topi : ) Aaa jak jest z sojuszami ? :p Czy w ogóle coś takiego istnieje ?xD
     
  14. Małpa już dawno nie gra. :(

    Sojusze możesz podpatrzeć w tym dziale:

    https://board-pl.seafight.com/forums/poszukiwanie-bractw.770/
    Aktualne alianse PL1/PL2, a dodatkowo popytać graczy co i jak. :p
     
  15. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Ojoj ; / Vinci aa ktoś u cb jest z Pl1? Czy zostałeś już tylko sam ?xD bo wiem że większość UOPu poszła na Amerykę i trochę się porozchodziło po PL1 więc pytam : )
    aa sojusze są jakieś tych aliansów na Pl2 ?
     
  16. Z UOP na PL2? Chyba nie. Ale jeśli chodzi w ogóle o PL1, to jest które sie stamtąd na PL2. :) Taki temat to już bardziej na rozmowę. :p
     
  17. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

    Hmm :p można gdzieś do cb napisać xD wiadomo na pv :p Bo z chęcią bym pogadał na TS :) to jest bardziej normalne, jeżeli można oczywiście :D Bo mam i tak parę spraw do omówienie :p
     
  18. Daj maila albo jakiś kontakt to napiszę Ci adres TS. Ewentualnie Ty podaj jakiś swój jeśli masz.
     
  19. -datko-

    -datko- Okazjonalny autor

  20. Napisałem. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.