Powrót do gry

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika .KontoBezNicku., 17 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .KontoBezNicku.

    .KontoBezNicku. Młodszy ekspert

    Witajcie!
    Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad powrotem do gry i na statek... ale mam małą zagwodkę... otóż, czy warto wracać? Czy jest do czego wracać? Pytanie do ludzi grających - czy Seafight już totalnie upadł? Dzieje się coś na grze? Można nadal się tak fajnie pobawić jak dawniej? Liczę na jakąś dyskusję... nie chce wsadzić pieniędzy i się załamać.
    Pozdrawiam. :)
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystko zależy od tego czego Ty sam oczekujesz. Moim zdaniem nadal można się fajnie bawić ale znajdzie się tu też wiele głosów przeciwnych. Zawsze możesz pograć kilka dni na rozruch bez inwestycji finansowych i wtedy będziesz wiedział czy jest sens.
     
  3. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Sf to nie ta sama gra kiedyś można było sobie pograć pobawić i powoli wszystko zdobyć i mozna było liczyć na pomoc, a dzisiaj jaśnie BP daje prawie wszystko przez dział płatności i wiele rzeczy nie da sie inaczej zdobyć przez co miedzy graczami jest kolosalna róznica i grając normalnie nie ma się szans i z racji zdobywania punktów bitwy i sezonów zwykły gracz jest tylko do topienia bez szansy na jaką kolwiek równą walkę i dlatego wielu graczy przestaje w to grać i jeśli nie masz chęci wkładać w to cos co sięgnęło dna i ktoś chce nazywać grą olbrzymich pieniędzy i zdobywanie masy rzeczy czasowych, armat, rozbudowań .... przez dział płatności to nie ma sensu w to coś zaczynać
     
    dorka lubi to.
  4. Retiarius

    Retiarius Forumowy żółtodziób

    Też myślę nad powrotem do gry (zajżałem na urodziny czy czasem jakiegoś stworka nie dadzą jak dawniej czy coś) i obudziła się tęsknota do starych czasów na morzu, ale kompletnie nie odnajduje się w nowym interfejsie (tym że wszystko przeniesiono z głównej strony na mape) no i ogólnie masie nowych rzeczy, które weszły (nowy system talentów, jakieś nowe waluty - różne żetony, ligi, mnóstwo nowych armat z których nie mam pojęcia -jaka jest teraz najlepsza bastion, siewca zniszczenia czy jeszcze jakaś inna?) i apropos armat: chciałem sprzedać stare armaty (30f się jeszcze pałentaja) ale nie wiem jak - da się jeszcze to zrobić? Nie mogę nawet czatu otworzyć - nie wiem zmienili coś teraz trzeba jakiś level wbić żeby mieć czat czy może na Unity poprostu nie działa? Albo u mnie jest jakiś problem?

    A co do pytania twórcy wątku to myślę że najważniejszym pytaniem na któe należy odpowiedzieć i na które MODzi może znają odpowiedź ale i tak mówić im nie wolno jest to jak długo gra będzie jeszcze trwać (niestety miałem pecha i nie jedna gra w ktorą grałem i dobrze się bawiłem albo wymierała przez co zabawia nie miała sensu albo była wręcz zamykana) Seafight pomimo 15lat wciąż trwa i nie powiem trochę żal, że nie zostałem, może wiedząc że pociągnie tak długo (pamiętam jeszcze jak zastanawialiśmy się czy nie chcą poczekać aż Seafight samo padnie i skupić się na Pirate Storm) dałbym mu szanse wcześniej, to była moja pierwsza gra online... Po tym, że pracują nad Unity robią nowe eventy itp zakładam że inwestują w gre chcą żeby jeszcze długo słuzyła - pytanie tylko czy gracze też tego chcą - reasumując odpowiedzą czy warto grać czy nei jest czy graczy na grze przybywa czy ubywa, czy cały czas pływa po morzu ta sama stara klika czy może pojawiają się jakieś nowe twarze albo chociaż powracają starzy graczy?
     
    Ostatnie edytowanie: 17 marca 2021
  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Na Unity niestety czat jeszcze nie działa, ale zawsze możesz pobrać klienta, armat 30 f nie da się sprzedać - jeżeli przeszkadzają to możesz napisać do PT prośbę o ich usunięcie. Wg opinii graczy zguba świata, siewca i bastion to obecnie najlepsze armaty. Wracając po dłuższej przerwie niestety trzeba się przyzwyczaić do nowości. Nie jest to trudne ale wymaga trochę czasu aby poznać wszystko praktycznie na nowo.


    A Ty ciągle narzekasz już od kilku lat i jakoś nadal grasz ;) Są gracze którzy odchodzą ze względu na brak czasu ale jest wielu, którzy wracają po długiej przerwie do gry.
     
  6. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    Moim zdaniem nie warto wracac gram bo gram ale lipa straszna ie ma i cobic zadnych nowisci z wyjatkiem dzialu platnosci
     
    Ks.Natanek i dorka lubią to.
  7. Retiarius

    Retiarius Forumowy żółtodziób

    A belki drewniane i beli z utwrdzonego drewna to też już absolutny przezytek o którym gra zapomniała czy da się je jeszcze jakoś przekuć w coś innego np orzebrowanie?
    I drugie pytanie z kąd brać drewno? znaczy z kawalkow po rozebraniu 55f da się zrobić 60f z kawałków 60f da się zrobić admiralską, ale z ani jednej ani drugiej po rozebraniu nie wychodzi drewno w żadnej postaci a jest potrzebne do wszystkich innych armat
     
  8. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    Chcesz zrobic admiralskie to wystarczy rozebrac 50 funtowke i wszystko ci da do zrobienia admiralskiej
     
  9. Retiarius

    Retiarius Forumowy żółtodziób

    ja nie pytam z czego zrobić admiralskie tylko jak przeskoczyć z admiralskich i 60f do kolejnych, bo potrzeba do pozostałych drewna w różnej formie a z rozbiórki adm i 60f nie ma
    Jak rozebrać 50f? Stanowisko odzyskiwania zaczyna się od 55f
    Czemu nie mogę podnieść 60f z 0 na 1 poziom i z 3 na 4 poziom? (wczesniej miałem problem z podniesiem 55f na 3lev ale w koncu zaskoczyło) talentów też nie mogę "stworzyć" z kryształów
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2021
  10. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Aby podnieść 60f na 1 poziom musisz mieć minimum 11 poziom pirata.W tym temacie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące craftingu i przedmiotów otrzymywanych z rozbiórki armat: https://board-pl.seafight.com/threads/warsztat-rzemiesliniczy.62520/

    Jeżeli natomiast chodzi o talenty, to ich opis i koszt znajdziesz tu: https://board-pl.seafight.com/threads/talenty.61458/
     
  11. Retiarius

    Retiarius Forumowy żółtodziób

    to tłumaczy problem z ulepszaniem 55 i 60, ale co do drewna to chodziło mi o to, że z rozebrania 60f dostaje się starożytny szkielet, fragment zardzewiałego metalu i lekki proch a do wytworzenia voodoo potrzeba starozytnych szkieletów, fragmentów zardzewiałego metalu, lekkiego prochu i małych kawalków drewna - skąd je wziąść? Bo nie mając ich nie mogę zrobić ani voodu ale innych armat z których rozebranai eventualnie mógłbym dostać drewno do tych materiałów uszlachetniajacych. Apropos materiałów - bo ja widze w craftingu stal piracką i grecki ogień czy to znaczy że muszę kupować wytycznych do ulepszanai materiałów transutacyjnych wyższego poziomu za 14141 yulongow, czy musze bo tylko widze te opcje ale nie są aktywne (tak jak levelowanie 60f) to te wytyczne dają jeszcze jakiś inny przedmiot?

    w przytoczonym linku widać mozliwość odzyskania materiałów z 50f, ale u mnie stanowisko odzyskiwanai zaczyna się od 55f - artykół jest przestarzały i nie da się już 50f przerobić czy może jakiś błąd z Unity jest albo jakiś wymagań nie spełniam? Czy do ulepszanai innych armat (mlotów, dewastatorow itp.) też potrzeba jakiś lev tylko nie ma tego w artykule czy nie ma ograniczeń?

    co do talentów to wiem jak się je daje, tylko tam w tym górnym pasku co są kryształy, perły, korony +nowy punkty talentu to ten + jest nieaktywny, mam kryształy, to pierwsze talenty, wiec nic więcej nie trzeba a przycisk jest martwy
     
  12. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Armaty voodooo otrzymasz za misje lvlowe jak będziesz podnosił lvle, 50f już nie ma w grze tylko to co gracze posiadają na statkach, najniższymi armatami są 55f za złoto. Nie sugeruj się grafiką, bo ona może być sprzed aktualizacji, trzeba patrzeć na opisy.
    Piracka stal i grecki ogień po rozłożeniu dają przedmioty do tworzenia siewców zniszczenia i zgub świata (masz na szaro bo zapewne nie posiadasz waluty do ich zakupu). Zguby będziesz mógł tworzyć również dzięki przedmiotom, które otrzymasz wykonując zadania sezonowe, ale to za miesiąc bo niewiele czasu zostało. Obecny sezon kończy się 31.03 i będzie miesiąc przerwy (o ile nie zostanie to zmienione).

    Wklej tutaj link lub screena z problemem w zakupie talentu, bo nie wiem o co może chodzić..
     
  13. olek-zabijaka

    olek-zabijaka Forumowy żółtodziób

    gdzie jest dzwiek w tej grze i czy czat jest?
     
  14. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Jeżeli grasz przez unity, to dźwięku ani czatu póki co nie ma. Pobierz klienta i tam będzie czat i dźwięk :)
     
  15. co za padaczka ogarnijcie się
     
  16. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    To jeszcze wgl można grą nazywać? Ja bym powiedział, że jest to maszynka do zarabiania pieniędzy, a nie gra. Gra to jest coś takiego gdzie można większość przedmiotów poprzez granie zdobyć, a tu się już praktycznie nic nie da zdobyć. Byle pierdołe wprowadzają to od razu w dział płatności wrzucają... Dobrze, że ja już w to blisko 2 tygodnie nie gram, a od blisko tygodnia nawet na mapę nie wchodzę i jest o wiele lepiej więcej czasu mam dla siebie :):cool:
     
    upadek, hamal5 oraz -MordimerPL-ZPP lubią to.
  17. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.