Powrót do gry

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika .KontoBezNicku., 18 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Na jakim serwerze grasz

  1. global europejski 7

    5 głos(ów)
    38,5%
  2. Serwer polska1/polska2

    8 głos(ów)
    61,5%
  1. .KontoBezNicku.

    .KontoBezNicku. Młodszy ekspert

    Chciałbym zacząć grać od nowa.Zastanawiam się na którym serwerze zacząć grać i na którym gra aktywnie więcej graczy.
    Może ktos ma takie informacje.
    Ankieta możliwie że pomoże .
     
  2. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Nie wiem czy zwróciłeś uwagę, ale serwer Global7 jest serwerem PvE, przez co bardzo różni się od serwera Polskiego. Serwer globalny na pewno daje Ci możliwość szybszego rozwoju konta, jednakże bicie innych graczy jest utrudnione z wiadomych powodów.
    Musisz sam podjąć decyzję jak chciałbyś grać, czy nastawiasz się na grę bardziej pasywną, czy ofensywną :p
    Jeżeli chodzi o graczy, to logiczne jest, że na serwerze Polskim gra więcej Polaków niżeli na Globalu.
     
  3. Retiarius

    Retiarius Forumowy żółtodziób

    też staram się wrócić i takie pytanko - czy jest możliwość przenisienia konta na inny serwer?
     
  4. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Nie ma możliwości przeniesienia konta na inny serwer.
     
  5. tumanek007

    tumanek007 Forumowy żółtodziób

    Smutna refleksja. Trochę gram, trochę się bawię. Ale gra na polskim serwerze stała się po prostu niemożliwa. Pełno tu jakiś frustratów, którzy mając wypasione statki, z salwą 10, 20 razy większą, niż moje punkty życia pływają po mapkach 1-10 i są walecznymi piratami. Dzisiaj nie udało mi się nawet wypłynąć, bo od razu mnie jeden "bohater" rozwalił jedną salwą, a następnie kolejni dobijali palący się statek. Tak z cztery, pięć razy.
    Chwała bohaterom. Przypływa koleś, który ma 5 razy więcej PŻ niż ja, zatapia mnie, potem drugi, trzeci i czwarty raz. Widzę, że to po prostu bez sensu, ani przyjemność, ani relaks. Niestety to wina ustawienia gry, ale widać, że chodzi tylko o mamonę zbieraną od graczy i tyle. Czas kończyć z tak ustawioną grą.