Powrót/od nowa

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika WalkiriA666, 11 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    Witam, grałem w seafighta jak jeszcze max był lvl 24, kusi żeby wrócić, niestety musiałbym zaczynać od zera, całkowicie nowego konta. Czy jest sens jeśli nie mam zamiaru wydawać na grę pieniędzy? Tylko pograć dla funu bardziej codziennie po kilka h? Jak długo zajmuje teraz np wbicie full admiralskich, czy np weszło coś innego?
     
  2. ssfight

    ssfight Czeladnik forum

    Niema najmniejszego sensu, bez kasy w to się już nie da grać no chyba że lubisz z denka niewychodzić i nie mieć najmniejszych szans a gra dzisiaj polega na ładowaniu kasu i zapuszczaniu automata, armaty jak i większość przydatnych rzeczy są tylko w dziale płatności
     
  3. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    Serwer pve to samo? Miałem nadzieję że nie weszło aż takie p2w bo chęci na powrót były spore.
     
  4. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    ale pie... głupoty.. jak najbardziej na serwie pve pograsz.. jeden , dwa lepsze eventy i wbijasz na luzie kasztele. Niedrogim kosztem robisz talenty i podstawę masz. armaty są podczas sezonów do zdobycia nie tylko za hajs. Najlepiej po prostu zacząć i samemu się przekonać
     
  5. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

    Cześć, słuchaj... Nie od dziś wiadomo, że żeby być najlepszym trzeba trochę zainwestować. Aczkolwiek mogę śmiało powiedzieć, że zaczynając od zera i nie inwestując pieniędzy w grę jesteś w stanie zbudować sobie fajne konto. Całkiem niedawno zawitał https://board-pl.seafight.com/threads/system-sezonowy.62751/ z którego jesteś w stanie zyskać bardzo fajne armaty i inne przydatne przedmioty. Czym płacisz? jedynie czasem, który poświęcisz na wykonywanie zadań sezonowych. Dodatkowo coraz częściej trafiają się eventy, które sprzyjają początkującym graczom w rozwoju swojej łajby ^^. Testy pirata to już nie to samo co wcześniej, lvl 21 możesz zrobić tak naprawdę w ciągu jednego dnia od założenia konta, wystarczy lekka pomoc innych piratów. Staraj się nie słuchać opinii innych graczy, bo jak możesz zauważyć tylko narzekają ;) Zaloguj się na mapę morza i sam zadecydujesz, czy warto powracać :D
     
  6. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    A na zwykłym pl1/pl2 lepiej zacząć czy jakiś inny serwer aby było z kim pograć? Czy bez kasy lepiej tylko pve? do topki wbijać nie muszę, raczej skupiałbym się na graniu dla przyjemności niż dla wyników. Lub czy byłby ktoś gdzieś chętny pomóc w razie czego ogarnąć trochę początki, niekoniecznie od razu bractwo, wystarczy jakaś osoba chętna podzielić się wskazówkami ewentualnie pomóc
     
  7. ssfight

    ssfight Czeladnik forum

    śmieszne w sezonach zguby 0 a w pakietach 3 minie wiele sezonów zanim sie zdobędzie komplet 0 i tak się nie ma szans z 3, a co ze wzmocnieniami dodatkami które tylko w pakietach są, nie wspominając o ciągłych problemach lagi błedy a osttnio wyparowało masę kont i nie mozna sie na nie zalogować jaśnie bp zajmuje się sprawą od tygodni i nic
     
  8. ssfight

    ssfight Czeladnik forum

    fajny żart niedawno 3 sezon miną niedawno i ciągle to samo do zdobycia a pakietach ciągle nowości i to za grubą kasę wystarczy obejrzeć sklep. Eventy kpina zwykły gracz nie ma szans same automaty latają 24h na dobę, pomoc graczy smieszne widać ile nowych zaczyna tylko denko denko bo za zatopienie są pkt i ;iczy się do sezonów powodzenia
     
  9. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    może zamiast wylewać tu swoje żale zepnij poślady i idź na serwer pve grać skoro nie dajesz se rady na pvp ;) nie obrzydzaj innym gry bo tobie nie wychodzi. zakładając konto w SF każdy wie że są płatności, niektórzy inwestują mniejsze lub większe pieniądze a niektórzy wogólę i mają z tego fun. Ty byś chciał wszystko za darmo, szybko i pewnie topić wszystkich wokoło ;D
     
  10. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    No właśnie mi na szybkim progresie nie zależy, ważne żeby jakikolwiek był z czasem.
     
  11. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    Więc jeśli grałeś kiedyś zagraj i oceń sam, nie pytaj tutaj bo większość poprostu ma jakieś żale do gry i odrazu odradza ;) ja osobiście polecam PVE serw. chcesz to walczysz , nie to nie ;) graczy nowych coraz więcej a i jak szybko rozwinąć się da to sam zobaczysz w pierwszym dniu ;)
     
  12. ssfight

    ssfight Czeladnik forum

    Od kiedy ty grasz i co za głupoty wypisujesz jak zakładałem w 2009 konto do którego teraz z winy BP nie mogę się zalogować nawet na stronę główną jedynymi płatnościami było kupno premki i pereł a co dzisiaj jest.
    Inwestycja pyk i do konta nie można się zalogować tak działa BP żenad
     
  13. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    W sumie ciekawa dyskusja się wywiązała, zdania bardzo podzielone :D. Co do początków to są jakieś misje? Czy dalej zbieranie błystek bardzo opłacalne? Jak to teraz wygląda? Jakby się komuś chciało i miał ochotę wspomóc dobrą radą od czego zaczynać byłbym wdzięczny, nawet na priv. I jeszcze pytanie, da się jakoś odzyskać konto po samym nicku? Prawdopodobnie stary mail usunięty, a znam tylko stary nick.
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2020
  14. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Dla przyjemności to polecam serwer PvE
     
  15. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    A któ/re serwery są PvE?
     
  16. CM_Aqua

    CM_Aqua Aktywny autor

  17. ssfight

    ssfight Czeladnik forum

    Gra wygląda zupełnie inaczej jak kiedyś, dzisiaj za walute gry można sobie waciki kupić, wszystko jest w dziale płatności i gracz grający normalnie nie ma szans ale pograsz to zobaczysz jeżeli starczy ci cierpliwości i zobaczysz kto ci pisał prawdę
     
    Ostatnie edytowanie: 11 sierpnia 2020
  18. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    Wczoraj trochę pograłem i nie wygląda na razie źle, jeśli o serwer pve chodzi. Powoli byle do przodu
     
  19. WalkiriA666

    WalkiriA666 Forumowy żółtodziób

    Mam jeszcze pytanie co do kodów, one działają między serwerami? Czy na global 7 będą działać jakieś inne lub żadne?
     
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Kody są uniwersalne, serwer nie ma znaczenia.