Sugestie Praca u Demona

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika xpermus, 13 listopada 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xpermus

    xpermus Aktywny autor

    Praca u Demona pozwalałaby na łatwe zdobycie ciekawych przedmiotów :
    Demon pływałby sobie po 1-1 i dawał nam zadania , klikało by się start i wysyłało by nas na losową mape z 1 z zadaniem

    50 % szans - Las Krwawych Drzew
    25 % szans - Kużnia Złotego Ostrza
    15 % szans - Kryjówka Potwora
    9 % szans - Unikanie Strzałów
    0.999 % szans - Celny Strzał
    0.001 % szans - Fabryka Błyskotek

    MiejsceZadanieCzasNagroda
    Las Krwawych Drzewzabij 1000 x tree 300 min belka perłowa
    Kużnia Złotego Ostrzazalicz parę współrzędnych 500 120 min armata 55 funtów
    Kryjówka Potworazabj 1 x super snake 120 min 100 x czarny proch
    Unikanie Strzałówprzeżyj ( atakują 5 x paladin ) 5 min 100 x tarcza agwe
    Celny Strzałzabij 20 x sword 5 min 10 x oko myśliwego
    Fabryka Błyskotekzbierz 1000 błyskotek :D 300 min armata voodo

    tree - 1 życia , nie strzela , trzeba bić harpunami , 100 na mapie , respi się 5 sec
    super snake - 100 000 życia , nie strzela , trzeba bić harpunami , 1 na mapie , respi się 5 sec
    paladin - 999 999 999 999 życia , 500 000 000 szkód ( zasięg : 5 ) , szybkosć : 250
    sword - 1 życia , 200 000 szkód ( zasięg : 5 ) , szybkość : 1500 , 5 na mapie , respi się 5 sec

    W fabryce błyskotek byłoby tyle błyskotek co przy wyspie do której przez 5 dni nikt nie podpływał ( min. 1 błyska na 4 kratki )
     
  2. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    pomysl fajny ale z hp paladina przesadziles i ze szkodami ktore on ma zadawac rowniez
     
  3. Jak napisał *PITER2979* pomysł ciekawy ale mocno przesadzone wartości, na przyszłość pomyśl o graczach którzy brali by udział w tego typu zabawach i postaraj się tak dopasować ww wartości aby było to realne :)
     
  4. Nie szukam podwykonawców :D Zwłaszcza że musiałbym płacić :p
    Sam pomysł można by jakoś wykorzystać choć z pewnością nie w takiej formie. Jakieś urozmaicenie zawsze mile widziane.
    Czy ten pomysł jest twój od początku do końca? Mam wrażenie że gdzieś znalazłeś coś podobnego i przerobiłeś na świat SF (bez urazy oczywiście :))
     
  5. xpermus

    xpermus Aktywny autor

    Przeżyj , to znaczy że nie musisz ich zabijać , tylko musisz ich unikać ,
    , no nie wiem gdzie ty te cene znalazłeś

    I nie zciągałem z innych forumów
     
  6. Nie do końca się zrozumieliśmy :) Chodziło mi o to że ja jestem Diabeł :D Ale to szczegół.
    Masz widzę sporo pomysłów i kto wie, może niektóre trafią do gry :) Życzę powodzenia.
     
  7. hitaka

    hitaka Młodszy ekspert

    Witam

    Dwa pytania.

    1. Jak często można przyjąć taką "pracę"? Chodzi mi o ilość na dzień, godzinę, itd..
    2. Co z graczami, którzy mogą dziennie poświęcić np. 30 min dziennie na grę?

    Pozdrawiam
     
  8. xpermus

    xpermus Aktywny autor

    1. Ile razy chcesz , a jak chcesz dokładniej to 999 999 999 999 dziennie :D
    2. Niech wezmą urlop
     
  9. hitaka

    hitaka Młodszy ekspert

    Witam

    Heh.. Kiedyś, ktoś zupełnie oderwany od rzeczywistości powiedział.. "idź na studia, zmień pracę, weź kredyt..." nie wiem czemu ale Twoja odpowiedź "Niech wezmą urlop" też mi się tak kojarzy.

    Pozdrawiam i życzę sukcesów.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.