Problem z misją

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika Kolumbosss, 24 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kolumbosss

    Kolumbosss Forumowy żółtodziób

    Witam.

    Utknąłem na misji z 1 lvlu a mianowicie - Śliczna jest (poziom 1) (Wyposaż statek w 1 belkę z utwardzonego drewna,)

    Wyskakuje mi komunikat "Wszystkie Twoje sloty są już zajęte. Jeśli chcesz wymienić zainstalowany przedmiot, musisz go najpierw umieścić w magazynie."

    Usuwałem już całe wyposażenie, wszystkie żagle i cały czas to samo. Żagiel, armata normalnie się wyposażyły a belka nie..
    Proszę o pomoc :)
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Trzeba zakupić miejsce na belkę, a następnie wrzucić ją na statek
     
  3. Kolumbosss

    Kolumbosss Forumowy żółtodziób

    Wyjaśnisz mi jak to zrobić, nie umiem sobie poradzić..

    Jak wchodzę w wyposażenie statku i po prawo klikam wartości, to naciskając plusiki nie mogę zwiększyć miejsca, tak jakby mi to nie działało

    EDIT/
    Poradziłem sobie, trzeba było ledwo widoczną kropkę przeciągnąć, bo klikanie na plusik nic nie dawało :D
     
    Ostatnie edytowanie: 24 kwietnia 2021
    SCM_Spacja lubi to.
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.