Problem z pobraniem misji

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika radison04, 7 kwietnia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Cześć. Może ktoś podpowie. Nie mogę pobrać misji od Xie Shulei na mapie 32/2: Misja 9 - ostatnia prosta (misja codzienna) Zniszcz 5 x Tętent kopyt lub Błysk słońca lub Słona bryza lub Wietrzna dziura, wróć do Xie Shulei. Według FAQ, ta misja odblokowuje test na 33 level. Wszystkie poprzedzające misje mam zrobione. Czy żeby ją odblokować, są jakieś dodatkowe wymagania do spełnienia? Przeszukałem Forum, ale nie znalazłem nic na ten temat.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wykonaj misje dzienna, po jej wykonaniu pojawi sie misja z testem.
     
  3. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dziękuję :) !
     
  4. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Zrobiłem wszystkie misje na 31/1 i na 33/1, ale nie mogę pobrać misji na 32/2. Do tej pory udało mi się to tylko raz. O co chodzi? Jak działa algorytm odblokowania misji? Czy powinienem jeszcze wykonać np. salto ze śrubą, czy co? ;)
     
  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    A nie wykonywałeś tej misji automatycznie w Lidze kapitańskiej? Chodzi o misję dzienną Ostatnia prosta?
     
  6. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Nie mam możliwości wykonania tej misji w Lidze Kapitańskiej. Nie posiadam kapitana na odpowiednim poziomie. Już wcześniej miałem problem z pobraniem tej misji. Jedyny raz, kiedy mi się udało, to przed testem na 33 lvl. Potem już ani razu. Teraz powinienem ją wykonać, żeby móc odblokować misje na kolejny level i niestety nie mogę. Mimo tego, że wykonałem misje dzienne. Nie mam pojęcia jak to powinno działać?
     
  7. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Napisz do pomocy technicznej, może pomogą w tej sprawie :)
     
  8. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    OK. Dzięki :).