Sugestie promieniujące dusze w evencie "MORDERCZY POMIOT"

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika arodikus, 16 kwietnia 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. arodikus

    arodikus Okazjonalny autor

    Proponuje zwiększenie możliwości ,zdobycia promieniujących dusz w event "MORDERCZY POMIOT" ,ponieważ towarzysz ,który kosztuje 750 przeklętych na 750 promieniujących daje nam do zrozumienia ,że szansa zdobycia obu rodzaju dusz powinna być równomierna .

    Moja pierwsza propozycja narzuca zwiększenie promieniujących dusz z admirałów lub dodania ich do np wojowników czy jaj typu promieniujące/przeklęte losowo ,lecz to już pozostawiam wam do przekalkulowania.

    Moja druga propozycja to zmniejszenie w towarzyszu "Chtoniczna Machina" ilości potrzebnych do zakupu promieniujących dusz o nawet 500 sztuk czyli jakieś 250 była by cena wyjściowa i myślę ,że była by to dobra cena , w porównaniu do ilości zdobywanych dusz.
     
    adax75 lubi to.
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    promieniujace masz. w skrzyniach. admiralach. kamiennych jajach. bij. zbieraj. a uzbierasz
     
  3. arodikus

    arodikus Okazjonalny autor

    Powiem ci bystry jesteś ,lecz trochę nie sugestywny ,bardziej odpowiadasz na pytanie gdzie można zdobyć promieniujące dusze.
    Mniej więcej pomyliłeś tematy.
     
  4. Ruda_Istota

    Ruda_Istota Czeladnik forum

    I mamy teraz opłacalną wymianę 100 dusz zielonych i 1k pereł za 10 żółtych.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.