Sugestie Propozycja dla nowych

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika zlotnik2, 3 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    BP usunęło pe z pergów i nowym graczom trudniej będzie nazbierać monety na admirałki, dlatego proponuję by nowi gracze dostali zbiór misji, z których będzie można nazbierać trochę armat admiralskich lub kul elitarnych.
     
  2. Elita_z_Mazur

    Elita_z_Mazur Czeladnik forum

    To nie fer by było jak my kupowali i nie było tak łatwo jam mówisz :( to bp nitek da boty na lepsze perły:)
     
  3. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Aktualnie by zdobyć armaty admiralskie, którymi najszybciej zdobywa się pe, na nowym koncie trzeba kupić trochę tych armat za perły, moja sugestia ma na celu ułatwić nowym to zadanie. Armat dostawałoby się niewiele max 25, ale dla całkiem nowego gracza to byłoby już coś.
     
  4. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    na eve można zdobyc admiralki w trakcie mhh tez a elitara z kociołka można dostac również
     
  5. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    Pomysł jak najbardziej za, jeżeli będzie odpowiedni dopracowany, by tylko nowi gracze mogli mieć z tego jakąś korzyść. Będzie to lepszy start dla nich, gdy pe nie lecą już z pergaminów. Takie misje na poziomie pierwszym czy drugim na pewno wsparłyby i zachęciły nowych graczy. 25 armat to niewiele, ale taki kajak będzie miał jak pe zdobyć i jak się postara monety rankingowe.
     
  6. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Z tego co wiem wraz z wprowadzeniem ligi każda armata zaczęła dawać 1 PE a admiralska łącznie 2 PE, chyba że się coś zmieniło i przestało to działać ale nie wydaje mi się. Admiralskie i tak już jest łatwo zdobyć na eventach, z ligi czy ze skrzyń.
     
  7. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Mój pomysł motywuję tym, że dotychczas nowy gracz mógł zrobić sobie full 50-f i zbierając błyski tym sposobem zdobywając pergaminy uzbierać pe na admirałki, teraz jest trochę trudniej, nie jestem pewien czy armaty inne od admirałek posiadają bonus pe strzelając amunicją złotą, ale te armaty z pewnością przydałyby się na start, a starym wyjadaczom nie zrobiłoby to żadnej różnicy czy powodów do narzekań.
     
  8. michuolo19

    michuolo19 Czeladnik forum

    Weźcie sie ogranijcie z wymyślaniem bezsensownych pomysłów
     
    Ozone i wrednygoryl lubią to.
  9. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    dobrze jest tak jak jest :)
     
  10. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Akurat myslę, że pomysł jest fajny może w ten sposób BP jakos więcej nowych graczy by pozyskało, dawno full admirałek każdy z nas ma więc i tak mało kogo to obchodzi czy jakis kajaczek dostanie 50 na start :)
     
    zlotnik2 i SMOD_CHRISTOFORO lubią to.
  11. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Ja widzę w tym pomyśle sens.

    A czy nie może być lepiej?
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    nie moze byc :) 50 f za zloto to wystarczajace udogodnienie a jak nie to odrazu nowym dajcie statek klasy Katharsis i wszystkie udogodnienia po co maja sie meczyc moze szybciej sie znudza jak beda mieli wszystko na start :)
     
  13. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Hehe :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.