Sugestie Propozycja jak zwał tak zwał

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Damian26pl, 5 kwietnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za prowadzeniem bramek poziomowych ?

Ankieta zamknięta 5 listopada 2016.
  1. Tak

    6 głos(ów)
    37,5%
  2. Nie

    10 głos(ów)
    62,5%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Damian26pl

    Damian26pl Czeladnik forum

    Mam taką propozycję żeby zrobić blokadę pvp czyli np. Statki powyżej 3 poziomu nie mogą atakować statków z poziomu 2 i tak co dwie czy bramki poziomowe , ja rozumie że zmniejszy się zdobywanie ptk za pvp ale co to za gra jak płyniesz statkiem z 4 poziomu np. na mapie 2 a zatopi cie 20 poziom :D to jest kpina a tak to była by fair że pvp jedynie statkami 2-3 maks poziom i itd. a niżej już nie .

    Moim zdaniem coś takiego pomogło by ożywić grę bo tak to marnie to widzę .
     
  2. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    To jest niby dobre rozwiązanie, ale co Ci to da jak wielu jest graczy co ma niski poziom a statek zrobiony na fulla;P większość zapewne to "boniarki" i po banować można, ale są i tacy co pieniędzy nie szczędzą na tą grę. Więc tu by potrzeba ciut inaczej sprecyzowanego pomysłu.
     
  3. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Ha ha ha rozśmieszyłes mnie takim pomysłem :D jak byś nie zauważył to to jest gra piracka a nie farmerama :p
    Widziałeś kiedyś pirata który by odpuszczał zdobycz bo ta jest za słaba o_O
    Następny projekt napisany przez gracza który nie może przeżyć tego że ktoś go zatopił :p
    Do kosza z takim pomysłem :p
     
  4. Damian26pl

    Damian26pl Czeladnik forum

    Kolejny ?? Czyli potwierdziłeś moją tezę a niby się nie zgadasz ze mną a jednak potwierdziłeś :D
     
  5. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Kolego pomysłów w tym dziale ,,żeby wszystko było za darmo ,, albo ,,żeby nikt mnie nie topił ,, to tu jest na pęczki ;)
    Wez wymyśl coś co wniesie coś nowego albo usprawni tą grę to ja to poprę :)
    Ale ten pomysł nic nie wnosi a wręcz szkodzi tej grze :p
    Do kosza :p
     
  6. FikuMikuNaKocyku

    FikuMikuNaKocyku Młodszy ekspert

    albo masz czas albo masz siano a jak nie to farmerama polecam ma juz 70 lvl :D
     
  7. Ozone

    Ozone Okazjonalny autor

    Niby jak sobie to wyobrażasz o_O goście z wyższym lvlem nie mogą cię topić a ty ich tak o_O;)
    Chyba że ty taki szlachetny i nie topisz wraków jak ci wypadną z nimbu pod lufy:p
    Bo ja topie :p to jedyna okazja żeby się troche odkuć za te topy co mi wcześniej sprzedali ;)chociarz to i tak się nie zawsze udaje :( ale czasami tak :):):)
     
    Alferr lubi to.
  8. hitaka

    hitaka Młodszy ekspert

    Witam

    Co się tak czepiacie pomysłodawcy. Może gracz dopiero zaczął i widzi co się dzieje. Dlatego doszedł do skrajnych decyzji o ograniczeniach w topieniu. Pomysł może nie jest najlepszy ale nie znaczy, że nie widać problemu.
    Na farmeramę to można wysłać wszystkich oszustów (bociarzy, Wenezuelczyków), bo to oni nie potrafią przegrywać.
    A tak poza tym to mógłby być przelicznik jak mocne konto posiadasz i na podstawie tej oceny powinna być naliczana ranga. Przykładowo jeśli ten tak zwany "kozak pirat" klepie tylko słabsze konta to otrzymuje rangę przykładowo "pogromca przedszkolaków" i mimo, że ma milion PB to jest tylko "pogromcą przedszkolaków". Do tego mogłaby być dostępna tabela kto ile stopił takich statków.

    Pozdrawiam
     
  9. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Ale przecierz jest cos takiego ;) za stopienie kajaka mniej PB dostajesz ;) i szczerze mówiąc mnie nie oplaca sie spływac na dolne mapy żeby je topic i raczej tego nie robię ;) no chyba ze mamy jak teraz ,, maruders days,, to kajki wiecej PB dają ;)
     
  10. Errew

    Errew Hrabia forum

    wystarczy ze sa ograniczenia lvl podczas eventow juz bez przesady nic sie nie stanie jak dostaneod czasu do czasu topke taki urok gry faktem jest ze zdarzaja sie tacy co topia po 20 razy lub wiecej bocos ich opentalo ale tak to niejest zle wiec jestem na nie
     
    Alferr i BlackPearl§ lubią to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.