Przegląd nowego drzewa talentów - rozmowy

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 22 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    krysztaly to nie wszystko a gdzie miliony perel ktore musisz dolozyc przestan gadac glupoty bo samymi kryskami nowych talentow nie zlozysz zebys mial porownywalne umiejetnosci ja sobie ulozylem prawie wszystko musze tylko z 10-15k koron dozbierac i bedzie komplet ale sa ludzie co jeszcze nie zrobili starych talentow kaszteli czy nie wykupili slotow a tu zabieraja cos daja nowe i jeszcze dokladaj do interesu
     
  2. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Dokładnie . Dali 2x tyle kryształu tyle ż to nie pokryło zapotrzebowania . Na becie brakowało 30tys a do tego zwiększyli koszt kryształu o kolejne 100tys . Jak rozumiem emsi do 8,5 mln pereł jakie trzeba było wydać na talenty miał jeszcze min ok. 30mln zaskórniaków na owy brakujący kryształ .A może ma magiczny sposób na zarobienie takich ilości pereł w tydzień (od zamknięcia bety)
     
  3. Doker199

    Doker199 Czeladnik forum

    tak jak to mowia gra nie ma juz sensu aby w nia grac
     
  4. barteQ11

    barteQ11 Okazjonalny autor

    Mój kajak po zwrocie kamyków strzela więcej z pustaka i więcej z eliata, nie dużo ale więcej a miałem 53 talenty. Fakt zainwestowałem trochę koron i pereł ale nie dużo.. więc nie jest źle a coś nowego doszło. Dla mnie całkiem spoko , jedyny minus to ubicie az 100 potworów aby zgarnąć kilka skrzynek
     
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    A jeszcze to coś wogóle nie działa na skrzynie eventowe
     
  6. Tronar®™®

    Tronar®™® Aktywny autor

    to jakaś lipa jest! Rżną nas jak dziwkę. Jestem sporo w plecy a nie uśmiecha mi się tyle pereł i koron w nowe talenty dokładać. Dobili następna starą dobrą rzecz ze starego Seafighta. TO JUŻ KONIEC Z TĄ GRĄ!
     
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    talent zbijak cos z nim nie tak 48 pkt daje 8,8% prawd uniku dalem do maxa 50 talenta i nadal 8,8% prawd uniku myslalem najpierw ze mi sie wydawalo ale wycofalem te 2 talenty i jednak jest blad nic sie wartosci nie zwiekszaja to co 2 talenty dodaje nic nie zyskuje tylko trace ladne rzeczy .. pisac do pt czy kazdy to ma ?
     
  8. †Samotny†

    †Samotny† Okazjonalny autor

    robicie aferę nie wiem o co talenty są spoko a jak tak narzekacie to porostu nie grajcie
     
  9. Ranges

    Ranges Zaawansowany

    Mam to samo, dzięki za zwrócenie uwagi, można wykorzystać 2 talenty na co innego.
    Edit: Frontalny atak i zmniejszenie szkód tak samo.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 września 2018
    Cezary.1992 lubi to.
  10. john009

    john009 Forum Pro

    Bot pod harpuny bije tylko 10 punktów więcej niż bot do czego innego. Do tego w żółwim tempie . ZŁODZIEJE z sf !!!!. Do tego brak wytłumaczenia zasad nowego drzewa, np. brak możliwości przesuwania talentów między "gałęziami". Tragedia.
     
  11. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Jaki bot pod harpuny :D
     
  12. john009

    john009 Forum Pro

    z kamieniem !
     
  13. john009

    john009 Forum Pro

    Skoro statek z kamieniem do harpunów bije o 10!! więcej niz statek bez kamienia to po co je w ogóle szlifować ?
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    sea sea. seafight ;D
     
  15. john009

    john009 Forum Pro

    Nie używam botów, chodzi o skórkę z kamieniami
     
  16. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Ta niby mapka ze skrzynkami to totalne niepowodzenie, zbijasz 100 potworów żeby na mapce zebrać parę skrzyneczek... Nikt tego nie będzie używał za kilka dni bo nikomu nie będzie się chciało siedzieć na niskich lvl i klepać potworki.
    Uważam że powinni to zmienić całkowicie i oddać nam TALENTY DO SKRZYNEK !!!
     
  17. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Bezsensu są niektóre talenty, takie mistrzowskie z ekonomii, za każdego potwora 1% leci, ubije potwora na 1 z ilością HP max 1k i dostaje 1% a ubije na górze potworka z 35k HP i też 1% tylko daje, bezsensu, powinno na HP liczyć a nie na ubicia
     
  18. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    czy ja wiem czy bez sensu, automaty które pływają za skrzynkami będą zbierały skrzynki bez zadnej premii jak to było na legbie, chcesz zbierać skrzynki to zbijasz 100 potworków. Co za problem zbić 100 potworków na dole z przeładowaniem max ( 2s ) i z 50 bijesz po 100.
     
    Kajaczuś lubi to.
  19. .kosek.™±™

    .kosek.™±™ Młodszy ekspert

    Poważny jesteś? zbijać 100 potworków żeby zebrać pare skrzyneczek? Zastanów sie jeszcze raz
     
  20. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Przypominam że zgodnie z OWH używanie botów nie jest dopuszczalne.
    Nowe talenty na pewno są inne niż stare i na nowo trzeba się nauczyć korzystania z nich. Proszę o spokojną rozmowę o talentach.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.