Przełączanie konfiguracji armat

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika radison04, 18 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Cześć. Czy istnieje jakiś skrót klawiszowy do przełączania konfiguracji armat? Robienie tego przez Zestawienie Wartości Statku jest na tyle czasochłonne, że cel często zdąży uciec.
     
  2. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Skrótu klawiszowego nie ma, jednak polecam otworzyć sobie okienko ulubione, które można zablokować kłódką. Tam oprócz designów ulubionych jest możliwość zmiany konfiguracji i zapewne szybciej niż klikanie w zestawienie itd ;)
     
  3. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dziękuję :). Jeśli okienka ulubione to te paski z kratkami , w które "wtyka" się kule harpuny itp, to pozostaje tylko problem przeniesienia konfiguracji. Za Chiny Ludowe nie wiem jak to przeciągnąć... Za stary już chyba jestem na takie sztuczki... :D
     
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Okienko "ulubione" otworzy Ci się gdy w zestawieniu wartości statku klikniesz gwiazdkę po lewej stronie.
     
  5. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Dzięki. Ale ja tej gwiazdki chyba nie mam...:). Albo nie umiem jej znaleźć o_O.
     
  6. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Przeszukałem forum i znalazłem temat, w którym opisane są różne ustawienia. Jest tam między innymi print screen Zestwienia Wartości Statku i tam faktycznie gwiazdka w lewym górnym rogu jest. Niestety u mnie jej nie ma. Dlaczego? Tego niestety nie wiem.
     
  7. el_kalafior

    el_kalafior Czeladnik forum

    A masz jakieś designy dodane do ulubionych? Może jak nic nie masz w ulubionych, to nie ma gwiazdki?
     
  8. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Wejdź w "zmień design" i zaznacz gwiazdkę przy tym, na którym pływasz, wtedy ta po lewej powinna się pojawić :)
     
  9. radison04

    radison04 Czeladnik forum

    Zadziałało! :D Serdecznie dziękuję za pomoc!! :D
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Brak aktywności:
    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.