Przychylność Trytona

Temat na forum 'FAQ - Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Lilith, 15 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Przychylność Trytona pierwszy raz była dostępna od 23.05. do 28.05.2012.

    Nowy przedmiot „Przychylność Trytona“ mogłeś nabyć od 23.05. do 28.05.2012. Naprawia on natychmiast Twój statek o maks. 25 000 punktów życia. Niewykorzystane przedmioty pozostaną oczywiście na Twoim koncie także po zakończeniu okresu tej oferty.


    607c4ae7ee1c6d4a47ab82bfbfddd7904fbb5809.jpg

    Pytania & odpowiedzi

    Jakie korzyści da mi „Przychylność Trytona“?
    Nowy przedmiot „Przychylność Trytona“ naprawia Twój statek natychmiast o maks. 25 000 punktów życia, dzięki czemu nie musisz już długo czekać na naprawę. Szybki zastrzyk życia podczas walki lub ostatni ratunek podczas ucieczki – „Przychylność Trytona“ otwiera przed Tobą nowe możliwości walki
    na morzu.

    Czy mogę korzystać z „Przychylności Trytona“ tak często, jak mam na to ochotę?
    Tak. Możesz korzystać z „Przychylności Trytona“ tak często, jak często ją nabędziesz. Ale uwaga: możesz korzystać zawsze tylko z jednej „Przychylności Trytona“ na raz! Następnie musisz poczekać co najmniej 1 minutę, aż będziesz mógł skorzystać z kolejnej „Przychylności Trytona“. To oznacza, że nie możesz regenerować ponad 25 000 PŻ za jednym zamachem!

    Czy „Przychylność Trytona“ regeneruje zawsze dokładnie 25 000 PŻ?
    Nie! „Przychylność Trytona“ ma zdolność do regeneracji maks. 25 000 PŻ Twojego statku, ale tylko wtedy, gdy Twój statek stracił już co najmniej 25 000 PŻ. Jeśli straciłeś mniej niż 25 000 PŻ, „Przychylność Trytona“ przywróci tylko tyle punktów, ile brakuje do pełnej liczby PŻ.

    Jeśli straciłeś więc 10 000 punktów, „Przychylność Trytona“ przywróci tylko 10 000 PŻ. Nie możesz zwiększyć swoich maks. PŻ za pomocą „Przychylności Trytona“. Obojętnie ile PŻ straciłeś, możesz zawsze korzystać z „Przychylności Trytona“.

    Czy mogę korzystać z „Przychylności Trytona“, kiedy chcę?
    Zakładając, że nie skorzystałeś niedawno z „Przychylności Trytona“, możesz zawsze użyć jej ponownie i naprawić swój statek. Jednak jeśli dopiero co skorzystałeś z „Przychylności Trytona“, musisz odczekać co najmniej 1 minutę, aby ponownie z niej skorzystać. Po upływie tej minuty możesz znów skorzystać z niej w każdej chwili.

    Czy mogę korzystać z kilku „Przychylności Trytona“ na raz?
    Nie. Możesz korzystać zawsze tylko z jednej „Przychylności Trytona“ na raz i musisz odczekać co najmniej 1 minutę, aż będziesz mógł skorzystać z kolejnej „Przychylności Trytona“. Planuj więc bardzo dokładnie swoją taktykę!​
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 listopada 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.