Puchar Bokora

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika KrYs1916, 23 stycznia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Witam pisze w sprawie pucharu bokora gdyż dobrym pomysłem było by przywrócenie kupywania skrzynek za sms tak jak 2 lata temu. Było by to ułatwieniem dla młodszych graczy którzy nie maja dostepu do konta bankowego lub nie maja w pobliżu sklepu gdzie mozna zakupic doładowanie paysafcard. Prosze o rozpatrzenie mojej propozycji.
     
  2. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    Tez jestem za tym by to powróciło .
     
    KrYs1916 lubi to.
  3. Zgodze sie ..taa opcja byla o wiele wygodniejsza..
     
    KrYs1916 lubi to.
  4. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    W takim razie prosił bym o przekazanie pomysłu wyżej :))
     

  5. Pomysł dobry i osobiście jestem za, jednak taka opcja już kiedyś była dostępna i wycofana z jakiegoś konkretnego powodu więc niestety ale wątpię aby zostało to przywrócone.
     
  6. *PERE-UBU*

    *PERE-UBU* Aktywny autor

    popieram :p
     
  7. stary_trolson

    stary_trolson Młodszy ekspert

    Kiedyś zmniejszono ilość pereł za sms-a a później powrócono do starej wersji, więc nie widzę przeciw wskazań aby powrócić do sme-sowych skrzynek, niech mood christ wyśle tą opcje dalej a nie mówi że jest to nie możliwe, nie moodzi stanowią prawo na tej grze.
     
  8. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    co powiecie zeby raz na 3-4 miesiace zamiast designu byl unikatowy towarzysz ?
     
  9. Tego typu pomysly prosze tutaj : klik
     
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    dzial jest ten sam tylko temat stary ale rowniez dotyczy pucharu bokora niechcialem tworzyc kolejnego tematu :)
     
  11. Ale to calkiem inny temat.. ten tutaj mowi calkiem o czyms innym
     
  12. SCM_Mruczuś

    SCM_Mruczuś Guest

    A ten pomysł i mi się podoba :)
    heart-level-6.png
     
  13. TRYTON

    TRYTON Okazjonalny autor

    pomysł dobry i BP może na tym zarobić więc ma szanse zaistnieć :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.