Puchar Seafight 2018 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 11 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    misje sedzia.png

    Gościu od misji to ten po prawej na obrazku :D
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    2 pytania mam
    1) ranking narodow jakie nagrody beda za niego bo w faq sa podane nagrody do pozostalych 3 rankingow
    2) gdzie sie obstawia tymi odlamkami ?!
     
  3. *S*P*I*R*Y*T*U*SS*

    *S*P*I*R*Y*T*U*SS* Okazjonalny autor

    Odnosnie rankingu wybranego narodu,dlaczego roznia sie pkt w zestawieniu danych osobowych a w rankingu?Potrafi ktos odpowiedziec,bo nawet PT nie potrafi ;D
     
  4. Ancymonek

    Ancymonek Aktywny autor

    bijac całego jest sie 37k perel na minusie no chyba ze masz komplet młotow na 4 to pewnie na 0 wyjdziesz
     
  5. Hermes

    Hermes Forumowy żółtodziób

    Slaby event, dawno tak słabego eventu nie było. Czy w wraczkach czasem mialo nie być pereł?
     
  6. Ancymonek

    Ancymonek Aktywny autor

    ewent jest dla leweli minimum 5 + a sedzia jest w porcie tyle ze najnizej w tym kolo map 7 9 10
     
  7. ωуιмαgιησωαηα

    ωуιмαgιησωαηα Czeladnik forum

    sa perełki nawet po 100 hehe
     
  8. Ancymonek

    Ancymonek Aktywny autor

    sa perly okolo 100 sztuk
     
  9. Shaitan

    Shaitan Forumowy żółtodziób

    50 mln hp ma bot
    90k pereł za tego bota
    szkody ponad 100k - 365 armat
    1 mln bota 3,65k kul rozświetlających
    10 mln bota 36,5k kul rozświetlających
    36,5x5=182,5k kul rozświetlających
    183k kul za 90k pereł
    70 000 pereł za 200k kul (z rabatem i ze zniżka) zakupu rozświetlaka w moim wypadku wychodzi się na ~25k pereł zysku
    Mając full młotów na 4 i 5 ;p
     
  10. aamanda_PL

    aamanda_PL Okazjonalny autor

    jeszcze raz... z czego kości? 2 razy wpadły mi z młota za największą ilość obrażeń ubiłam kolejne 2 sama i nic. Pytam o co chodzi w tym evencie? Czy my gracze jesteśmy królikami doświadczalnymi? Żadnego poprawnego info co i z czego, Sędzia pojawił mi się w porcie po 10 odświeżeniu mapy, lagi jak nie wiem co i ... lepiej nie mówić reszty ale widzę co się dzieje na mapach
     
  11. juhas88

    juhas88 Okazjonalny autor

    Ale beznadziejny ten event.Promieniujace dusze skad brac?Odlamki wiecznosi jak na lekarstwo,skrzynie beznadziejne...Jeszcze sie nie zaczal a juz sie skonczyl,chyba ze cos pozmieniaja...
     
  12. -100-LITRÓW-

    -100-LITRÓW- Czeladnik forum

    Dajcie do każdego Wraka bota chociaż po 1 duszy bo to jest tragedia nigdzie nie idzie uzbierać takich sum
     
  13. Mr.Michael(300)D

    Mr.Michael(300)D Młodszy ekspert

    Popieram przedmówców, event skrajnie beznadziejny, mało botów, kulki drogie, nagrody słabe, chyba czas skoczyć w pergi, bo bić i wychodzić mocno na - nie ma sensu
     
  14. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Dzisiaj rozpoczynają się Mistrzostwa a na SF już się skończyły.Totalne dno ten event.
     
  15. Ancymonek

    Ancymonek Aktywny autor

    ubiłem 100 wraczków i ani jednej armaty voodu no to jest dopiero rozrzutnośc ze strony bp :D
    a tak nawiasem to ktoś ma na czarnym rynku te nowe projekty statków z opisu na forum ?
    bo jakos chyba nie dowidze czy cós bo niemam tego u siebie

    kiedy bedzie jakis ewent ? :D
    bo tego bym ewentem nie nazwal ;P
     
    Ostatnie edytowanie: 14 czerwca 2018
  16. Bimber2016

    Bimber2016 Okazjonalny autor

    GdZie sie obstawia te mecze?
     
  17. ^KARO^

    ^KARO^ Forumowy żółtodziób

    Zasadnicze pytanie to po co te przygotowania na beta skoro jak widać nic im nie wyszło hehe
     
  18. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    "dniu jutrzejszym, wraz z nią wprowadzimy łatwiejsze misje eventowe.
    Przepraszamy za niedogodności."

    Naprawdę ? I to ma zmienić ten event?
    Dziś nie można zrobić misji na korony , misji na mapach 30+ ,misji na reputacje , po 3 misjach eventowych można zamknąć kompa.
    Pełna profeska
     
    dux-79pl- lubi to.
  19. Bimber2016

    Bimber2016 Okazjonalny autor

    Czy ktos w końcu napiesze gdzie znajde to co sie obstawia mecze
     
  20. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    Najlepsze są armaty 60f poz.3 za odłamki 15szt. jest limit (25szt) ale za identyczną armatę za 5 dusz nie ma limitu nawet jeżeli wychodzi ona o 1/3 taniej niż ta za odłamki nie wiem co wy tam jaracie ale ja tez to chcę:D
     
    juhas88 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.