Puchar Seafight 2018 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 11 czerwca 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 乂™๖ۣۜTomãşz乂♏

    乂™๖ۣۜTomãşz乂♏ Okazjonalny autor

    skąd wziąc promieniujące dusze ?
     
  2. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Wystarczy obstawiać mecze w "przewidywaniu pucharu Seafight", za odłamki wieczności (można zdobyć wykonując misje eventowe).
    Można również wymienić te odłamki na czarnym rynku za dusze.
     
  3. 007timon

    007timon Zaawansowany

    Zastanawiam się jaką strategię ma BP, nigdy nie było jeszcze, żeby w kolejnych fazach eventu, czyli tutaj dajmy 1/8 finałów nie dali kolejny raz kulek za perły, jak ktoś ma długo wysoki lvl i nazbierane koron to tam mu wszystko jedno, ale jednak słabsi, na pewno nie wytracą koron na kulki. Tym bardziej że nawet nie daje się zrobić na spokojnie misji tak to jest wyliczone. Za realną kasę nie kupie na pewno, za dużo w inne rzeczy z tej gry realnie zainwestowałem, żebym na evencie miał kulki kupować, ale jednak tych kulek brakuje a widząc po mapie zaangażowanie graczy raczej, większość nie widzi sensu bić tych npc zwykłymi perłówkami.
    PS. Modzi prześlijcie dalej żeby dali kulki za perły, albo niech kończą ten event, bo to co na mapach się dzieje to zgroza, nawet młotów już nie chcą bić :D
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2018
  4. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Po prostu nie ma sensu grać w tą grę :D

    a co do pakietu Super Uderzenie, według mnie powinni dać miotacze ognia na poz 0 ale w wiekszej ilosci żeby gracz sobie samemu zrobił te 20 z 1 pakietu na poz 4, może ktoś nie posiada miotaczy a chce mieć chociaż na początku full poz 0
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lipca 2018
  5. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    kod na odlamki by sie przydal dzien w dzien oddaje robilem i 2x dziennie misje na odlamki jak byla taka mozliwosc ale juz odlameczki sie koncza mam 570 ... a teraz z misji tylko 210 wyciagam wiec caly czas ubywa towaru
     
  6. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    No i fajnie :

    2018-07-03 21:45:51
    Zamówiono 1 x Anemoi. Powód: Handlarz
    2018-07-03 21:45:51
    Towar zamieniony na: -400000000 x złoto
    -400'000'000 Złoto
     
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    gdzie ty to kupiles ?!!
     
  8. KIELCE

    KIELCE Wyjątkowy talent

    Nagroda korsarza :D
     
  9. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    2018-07-03 22:54:50
    Zamówiono 1 x Statek czempiona. Powód: Handlarz
    2018-07-03 22:54:50
    Towar zamieniony na: -500000000 x złoto
    -500'000'000 Złoto
    2018-07-03 22:56:15
    Zamówiono 1 x Anemoi. Powód: Handlarz
    2018-07-03 22:56:15
    Towar zamieniony na: -400000000 x złoto
    -400'000'000 Złoto cacy :D
     
  10. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Ile jest skorek w pakiecie za 5k dusz???
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    24
     
  12. *JOHN*###

    *JOHN*### Okazjonalny autor

    Witam czy ten jakze nie ogarniety bp nawet nie potrafi dodać dobrze desingów na mapy?? Zamiast flagi Japonii pływa flaga Senegalu w uczestnikach to jest smiech bo nawet takie drobnostki a nie potrafia dobrze zrobic...
     
  13. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    24 jeśli na Euro nie zdobyło się żadnej. Jeśli ktoś zdobył 12 to dostanie 12 , jeśli ktoś zdobył 20 to dostanie 4 itd. innymi słowy jeśli ktoś ma 12 to bardziej opłacalne jest kupić 12 po 300 dusz bo wyjdzie to 3600 dusz a nie 5000 za całą skrzynie.
     
  14. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    zgadza sie tylko czy to sie opyla ile z tego klejnotow zrobisz kilka na 16-17 ?
     
  15. Ancymonek

    Ancymonek Aktywny autor

    niech ktos z ekipy powie laskawie po jakiego wprowadzili tak wysokie limity % zbijania hp sierpa i mlota ???
    no chyba ze ewent tylko dla wybranych ??
    zaduzo macie graczy ????
    i czy skasujecie zbijanie hp sierpa z misji ewentowych skoro nie daje teraz zaniego perel ?????
     
  16. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Tak to sobie wymyślili projektanci gry.
     
  17. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    za dużo mają graczy, trzeba skończyć z tą grą, pokazać im że gracze to nie jakieś hieny które będą pakowały PLN cały czas w swoje konto :v chyba że ludzie są na tyle głupi że będą wydawać złotówki dalej

    Ja nie wiem co ludzie widzą w tym żeby wydawać pieniądze w tą grę.

    Rozumiem, jakies zmiany kosmetyczne ( skórka statku , żagli może oddzielnie jakby dodali ) jakieś super bajery ale no rzeczy wpływające na rozgrywke w dodatku za PLNy to już przesada

    Już się jedna firma przejechała na pazerności swojej z lootboxami które wycofane zostały :p tutaj też by sie przydało coś z tym działem płatności zrobić

    Wydatki na pakiety powyzej 1000zł co miesiąc juz sie robi nudne w tej grze, żeby ta gra jeszcze miała jakieś serwery stabilne lub bez błędów żeby była albo automatów które pływaja 24/7 to rozumiem ale i tak taka pelnoprawna gra z wysokim budżetem tak nie leci na kase jak BP
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lipca 2018
  18. balik

    balik Okazjonalny autor

    Po przeczytaniu ogłoszenia poruszyłem temat % na forum , ale widocznie popełniłem błąd że chodzi tu o nagrodę w perłach bo ją daje poniżej % (z obserwacji w grze), natomiast nagroda w koronach rzeczywiście się dostaje po przekroczeniu zbitych % bota. A zamiast odpowiedzieć na moje pytanie, zamknięto wątek bez korekty , że źle zrozumiałem ogłoszenie.
     
  19. 007timon

    007timon Zaawansowany

    Nie rozumiem kupowania tych desginów za 5 k dusz :D nawet jeśli jest tam 24 łatki, a każda ma 4 klejnoty, których wyjęcie z miejsca będzie kosztować 15 k pereł około na statek to te 24 łatki ogólnie dają prawie 400 k pereł w plecy :D a jeszcze zrobić je lvl wyzej to koszta rosną ;)
    za te 400k pereł można spokojnie bez rabatu kupić 400kluczy, w których na pewno znajdzie się chodź 1 sakwę królewską, która da nam klejnoty na dużo wyższym poziomie niż zcraftowane z tych wszystkich statków :D
     
  20. Errew

    Errew Hrabia forum

    jak nie rozumiesz ?? chociazby z checi posiadania pozatym jak kogos stac na ten pakiet to na wyjecie i przerobienie kamieni tez wiec niema co sie martwic :D
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.