Pytanie odnośnie rozwoju konta

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika Disaster2604, 8 stycznia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Disaster2604

    Disaster2604 Okazjonalny autor

    Witam, około 1,5tyg temu wróciłem do gry, startuje praktycznie od zera jednak udało mi się już trochę rozwinąć. Chciałem zapytać was czy dobrze rozwijam konto ewentualnie co poprawić i na jakich talentach/ kasztelach skupić się (jeśli możecie kolejność poziomów byłaby bardzo pomocna)

    EDIT: nie wiem czemu link do screenshotu nie działa, więc dodam jeszcze jak mam rozwinięte konto.
    Talenty:
    Ofensywa
    -Do Abordażu 10
    -Super Salwa max
    -Dodatkowa Broń 24
    -Frontalny Atak 20
    -Uderzenie Pyłu 5
    Obrona
    -Zmniejszenie Szkód 12
    -Szybka Naprawa 1
    Ekonomia
    -Destruktor 1

    Kasztele
    Rampa 7
    Prochownica 5
    Pokład Działowy 3

    374 armaty - 100 voodo, 20zgub, 254 60funtówek 5poz

    [​IMG]
     
  2. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    Dobrze masz ale na początku rób misje/ levele i staraj się zdobywać armaty zguby lvl a perełki najlepiej zarabiaj na 13/14/15 i tak rozwiniesz konto
     
  3. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    w kasztelach skup sie na :
    1-uniku (im mniej ciebie NPC bije tym dłużej ty go bijesz i więcej zysku)
    2-predkosć (im szybciej dopłyniesz tym więcej zbijesz )
    3-naprawa statku (im szybciej naprawisz tym szybciej ty będziesz mógł dopłynąć i dalej bić)
    armaty masz w zasadzie ich nie masz :D wiec niema sensu robić na nie miejsce
     
  4. Disaster2604

    Disaster2604 Okazjonalny autor

    dziękuje !