Pytanie

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Kudlaty, 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    witam jako ze mam kaniemie na ful i ozebrowanie i wszystko na defensywe wyciagam jakies 105% uniku moje pytanie jak zrobic unik 120% czego mi brakuje chcialbym sie dowiedziec https://zapodaj.net/0feed2fe79a76.png.html

    nikt nie zna odpowiedzi? skoro to nie bug poniewaz gracze nie zostali zbanowani to jak zrobic taki unik?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 27 kwietnia 2021
  2. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    Prędzej temat ci zamkną niż odpowiedzą.. jak widać zasady i regulamin stworzyli tak aby chronić takich graczy, zawsze znajdując wymówkę ,niewiniątka dalej pływają ,na oficjalnym discordzie Seafight śmieją się prosto w twarz bo dostali bana na JEDEN dzień.
     
  3. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum


    no bez jaj...
     
  4. FrancaJP

    FrancaJP Okazjonalny autor

    Odpuść tym niewiedzom, albo opuść tą grę. Szkoda nerwów
     
  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    To czy i na ile gracze zostaną ukarani nie leży w gestii ekipy SF. Jeżeli by to ode mnie zależało 95% serwera byłoby na permie ;)

    Wszystko na temat uniku opisane jest tu >klik< i na tym opiera się nasza wiedza.

    Temat zamykam, ponieważ schodzi na złe tory. :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.