-->PYTANKO<--

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika 《☆₩*O*L*N*¥☆》, 1 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. 《☆₩*O*L*N*¥☆》

    《☆₩*O*L*N*¥☆》 Czeladnik forum

    Witam. Pytanie jest odnośnie serwera beta czy zostanie on włączony? Być może administracja nie jest też poinformowana aczkolwiek zapytać nie zaszkodzi. Pytam ponieważ korekta która jest na serwerach po części utrudnia mi tą grę. Nie wiem jak inni i jakie mają zdanie aczkolwiek wydaje mi się, że są inne osoby którym również ona przeszkadza w rozwijaniu kajaka. Dlatego tez pytam o bete ponieważ w sytuacji (aktualnej np) gdy mam korekte oraz chęci do dalszego grania to gram na becie (oczywiście gdy otwarta). A drugie pytanie gdy beta jest off to może by warto pomyśleć o zdjęciu korekty? Jeśli nie całkowicie to np na weekendy, gdy są dni wolne. Jak dla mnie gracza to te kilka godzin to za mało na tak roziwniętą gre jaką jest Seafight. Możliwe, że z góry bez szans aczkolwiek warto chociaż pomyśleć o takiej opcji. :) Ode mnie to by było na tyle, miłego i pozdrawiam. ^_^
     
  2. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Jezeli serwer beta zostanie otwarty dla graczy, to pojawi sie odpowiednia informacja na forum :)
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.