Pytanko

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika t0f1k1, 18 lipca 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. t0f1k1

    t0f1k1 Forumowy żółtodziób

    Witam,
    czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z tym nowym eventem "
    Opowieści o zaginionej flocie: Zbój o czarnym sercu!"
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    To nie jest event. To jest aktualizacja, dodano nowe lvl.
     
  3. CiemNy

    CiemNy Zaawansowany

    wszystko albo i nic nie dziala, dziekujemy
     
  4. john009

    john009 Koneser forum

    fajny event nie można włączyć gry :) jak komuś kradniecie konto za lipny ban to wam wszystko działa, patałachy.
     
  5. LADY.EWA

    LADY.EWA Okazjonalny autor

    Dostałam KOD na mail i jest nie ważny. Zarezerwowany na numer ID i numer serwera który jest inny niż mój na którym gram.
     
  6. alkofalko

    alkofalko Okazjonalny autor

    Odpowie ktoś jak zrobić misje z Kalytonem, tylko jak kupie wejściówkę czy pojawia się na mapie? Jeśli tak to gdzie albo o której?
     
  7. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Delta jest przeznaczona na poziomy 31 do 50. Czyli misja na 3 BigPointy jak mam wyższy to widzę nie zrobię. Brawo ,dzięki.
     
  8. piratslonca

    piratslonca Forumowy żółtodziób

    fosfora do kupienia za korony też zabrali, nie mam czym strzelać, wchodziłem sobie pograć od czasu do czasu na szturmówke a teraz to siedze w porcie bo brak amunicji, brawo
     
    Roman52 lubi to.