RANGA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez użytkownika ŵıţςђςяαғţ, 8 kwietnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ŵıţςђςяαғţ

    ŵıţςђςяαғţ Okazjonalny autor

    Kiedy będzie działał ten nowy ranking?
     
  2. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Tego nie wiedzą nawet informatycy z BP. Oni w tej chwili siedzą na naradzie i każą jednemu klikać a nóż się uda i zadziała. Jeszcze nigdy nie udało się wprowadzić czegoś bez błędów więc to normalka nie ma się co dziwić
     
  3. ŵıţςђςяαғţ

    ŵıţςђςяαғţ Okazjonalny autor

    Restart też nic nie dał :p
     
  4. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    hahha restart i dalej nic :D tam oni coś zrobili czy myśleli że zrobią restart i będzie chodzić ? :D
     
  5. Mini_Chuck_Norris.

    Mini_Chuck_Norris. Naśladowca mistrzów

    A jakieś informacje jak to będzie obliczana nowa tanga ok będą wyglądać czy wszystko po staremu będzie
     
  6. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Na ten czas info brak.
     
  7. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    i co kiedy to ogarną czy może już to zrobili?
     
  8. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Ta ranga nic nie znaczy w tej grze więc spokojnie.
     
  9. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się nie wypowiadaj:cool:
     
  10. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Ale taka prawda ta ranga to tylko dowód tego że ktoś bardzo lubi bić boty. Jak dla mnie może jej nie być
     
  11. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Potwierdzam. Gracze mają rangę o 1-4 wyższą od mojej a dostają tope za topą :D
     
  12. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    jeżeli chodzi o to kto jest lepszy a nie jaką ma rangę to w dużej mierze zależy od tego ile ktoś hajsiku wykłada taka prawda ,możesz grać 2 lata i dostać od kogoś kto gra 3 miesiące bo poleciał w pakiety a ty nie to tak dla przykładu, poprawcie jeśli się mylę w dzisiejszych czasach

    jeżeli chodzi o punkty bitwy to niestety ale żeby zdobyć trzeba walczyć nawet kajakiem
     
  13. Anonym

    Anonym Czeladnik forum

    Przecież zawsze w tej grze był brak balansu między graczami którzy kupują a tymi grającymi za darmo, nic się nie zmieniło przez wiele lat :) Poniekąd dzięki sezonowi troszkę przybliżono graczy, aczkolwiek w dalszym ciągu brakuję możliwości zdobycia m.in. ożebrowań czy też łańcuchów 5b (przyśpieszających salwę) oraz innych dodatków.
     
  14. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Ja robię sezon do 8 karty i jakoś daje radę innym graczom. Fakt, mam ożebrowanie, ale nie mam innych dodatków, jedyne co kupuje to skrzynie do saby raz na mies po 2 szt wrzucam i czasem dostanie armaty siewców a czasem nic.
     
  15. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    W przyszłym tygodniu zostaną naprawione problemy:

    - Moja ranga - wskazuje błędną wartość.
    - W grze ranga pirata jest wyliczana starym sposobem.

    A tydzień dobiega końca :p
     
  16. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Brak aktywności w temacie - zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.