Ranking i buffy

Discussion in 'Pytania ogólne' started by TwojePrzeznaczenie, Feb 28, 2022.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    Każde konto z pierwszej 30 pływało na bocie i chcecie powiedzieć że oni nie dostali debuffa??? Informatycy z BP to albo banda idiotów albo za dużo kaski leci z tych kont i oni debuffa nie dostaną. Zresztą jakie to ma znaczenie kilkadziesiąt sakiew wpadło wiec i tak mają wywalone bo tego nikt im i tak by nie zabrał. Dlatego trzeba mieć wywalone na polityke BP i grać dla zabawy a nie napinać się na grze jak Ci czatowi szczekacze. Pozdro oszuści.
     
    Last edited: Feb 28, 2022
  2. THE_GAME*HHH

    THE_GAME*HHH Czeladnik forum

    Kogo konkretnie usunięto?
     
  3. Teletubis245777

    Teletubis245777 Aktywny autor

    Lepsze to niż nic... od czegoś trzeba zacząć. Szkoda, że nie ma podanych nicków.
     
  4. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Odpowiedź na pytanie założyciela tematu została udzielona więc go zamykam, bo schodzi na złe tory ;)
    Tak dla jasności... wszelkie decyzje dotyczące kar na kontach, jak również ich nakładanie zależne są od BP
     
Thread Status:
Not open for further replies.