Sugestie Ranking Topek

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Errew, 30 lipca 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

wprowadzic ranking denek ?

  1. tak

    4 głos(ów)
    40,0%
  2. nie

    6 głos(ów)
    60,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Errew

    Errew Hrabia forum

    Witam
    Proponuje wprowadzic ranking utopien tzn ile ktos razy dostal denek i nawet pomyslalbym nad jakimis skromnymi nagrodami :D dla nowych graczy pewnie to bedzie pomocne bo to oni dostaja mase denek dziennie na mapach 2.x i nie tylko :)
     
  2. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    kpisz sobie fule by sie podkladali do kajakow tak jak w clasch event sie podkladaja bezsens
     
  3. )tajfun(

    )tajfun( Okazjonalny autor

    a sprobojesz nowy konto i topi full kajaki powodzenia, jestem na nie o_O
     
  4. Errew

    Errew Hrabia forum

    napisalem SKROMNE nagrody np 10k perel lub cos w tym stylu watpie by full sie na to polakomil a nowemu napewno by cos to pomoglo wkoncu w srod nas sa tacy co sie wyzywaja i topia nowych po 20x z rzedu...
     
  5. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    jest jestem w rankingu top 1 w topkach hehe... ale z tego co wiem to juz sporo dla kajaczków zrobili niech im dadzą na mapach 1/x więcej złota z botów i będzie po problemie nie będą musiały iść na 2 :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.