RASCALS [RSC] Serwer GLOBALNY 7

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika _sôsē_, 17 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
    Chciałbym zachęcić Was do spróbowania swoich sił na serwerze GLOBALNYM 7.
    Serwer istnieje od 08.2018.
    Uważam, że jest to dobre miejsce na start dla osób które powracają do gry. Na start dostajemy wiele bonusów, które pozwolą nam na godny i fajny początek. Z misji wylatują 60 f poz 3. Premka standardowo na 14 dni (zalecam zakupić) dostajemy też Majtka IV (Tylko na czas premium). W 2 dni ( 5 h) można wbić na spokojnie 220 armat 60 f poz 3. kupić szamana za perły, poklad słoniowy i hebanowy i uzupełnić sloty i rozbudowania.
    Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na morzu !:)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2019
    HAKOS lubi to.
  2. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Trochę popłynąłeś z tymi 220 armatami w 2 dni XDDDDD
     
  3. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    Dlatego tak uważasz? Na start dostajesz 60f poz. 3 A potem z misji do 11 lvlu jest ich 220 ;-) jak ktoś potrafi grać to myślę że w jeden dzień 6-7 h i jest to co napisałem.
     
  4. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    No i widzisz. Tutaj przyznam Ci rację, może i źle zrozumiałem. Może i da się zdobyć 220 armat, ale nie miejsc na nie ;> hueh
     
  5. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    jak to nie?:) sloty rozbudowania kupujesz za złoto i częściowo za perły?:)
     
  6. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    Nowy statek elitarny bez żadnych slotów ma bodajże 105 miejsc na armaty. Trzeba dokupić 115 miejsc. 75 slotów za złoto, niecałe 4kk. Nawet nie warto o tym wspominać.
    Do tego 40 slotów za perły, których cena wynosi UWAGA 643 500 pereł :( Ciężko zarobić tyle pereł na sloty w dwa dni, szczególnie nowym statkiem. Chyba, że weźmiemy pod uwagę jakieś buffy wtedy może się uda tyle armat włożyć, ale nie wykupić sloty. Dziękuję za uwagę.
    https://board-pl.seafight.com/threads/miejsce-na-rozbudowe-armaty.54737/
     
  7. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    misje -> zarobek perłowy. może u mnie różnica polega na tym, że kupowałem pokłady: hebanowy i słoniowy, które też są za 15 k pereł
    Nie wymyślam tych liczb..;)

    Nie o tym temat..;)

    Zapraszam do Rascalsów
     
    HAKOS lubi to.
  8. _sôsē_

    _sôsē_ Czeladnik forum

    tak jak zapowiadałem, wjeżdżamy z tematem ostro.. ;-)
    Nowi gracze nie żałują ;)
    Zapraszamy serdecznie!

    Od dnia dzisiejszego bractwo RSC oficjalnie dołączyło do najlepszego serwerowego aliansu obecny skład aliansu: RSC, Ĉ¤, 24Ħ
     
    HAKOS lubi to.
  9. HAKOS

    HAKOS Czeladnik forum

    polecam! przyjemna banda!:)
     
  10. DextergeN

    DextergeN Czeladnik forum

    Polecam jak najbardziej
     
    HAKOS lubi to.
  11. KlataODZ

    KlataODZ Forumowy żółtodziób

    Zapraszamy wszystkich graczy do nowopowstalego bractwa !!!
    W chwili obecnej przyjmujemy kazdego pod nasza bandere , narazie liczy sie atmosfera plus zaangazowanie !!!
    Jedyne co wymagamy od nowych graczy na poczatek jest posiadanie TeamSpeaka co ułatwia w duzym stopniu gre zespołową , wiec jezeli jestes zainteresowany APLIKUJ nie czekaj az zrobi to ktos inny :D
     
    HAKOS lubi to.
  12. HAKOS

    HAKOS Czeladnik forum

    Nasza ekipa: [C ¤] - [ Ĉ ¤] - [ ΛNT ] - [TSK] - [Î̇PØ] - [24Ħ] - [ &&& ] - [ ÛПΚ ] - [$UB] - [C@N]- [ ERF ]- [Ƥ°F ] - [ BGF ]- [ ƛsв ]- [ VıP ] [RSC]
     
  13. HAKOS

    HAKOS Czeladnik forum

    Odświeżam i zapraszam do RSC:) Wymagamy jedynie TS3 i mikro;
     
  14. Psychopata

    Psychopata Forumowy żółtodziób

    No siema :) Tak se pomyślałem może jednak bym dolączył. Zacząłem od nowa :) Podeślij link na TS to wpadnę :) Btw. ktoś w tych czasach jeszcze GG używa? :D Napisałem do Ciebie na GG ^^
     
  15. HAKOS

    HAKOS Czeladnik forum

    Psycho już jest z nami :) Zapraszamy!
     
  16. HAKOS

    HAKOS Czeladnik forum

    Zapraszamy do bractwa ! Dużo rumu i gorących piratek
     
  17. ρσмρєlιυѕz

    ρσмρєlιυѕz Naśladowca mistrzów

    bractwo nie istnieje;)

    do zamknięcia temat...
     
  18. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Zatem zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.