Sugestie Razem jestesmy silniejsi Unban Czatu

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika .|GUTEK|., 4 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy gracze majacy pernamentnego bana na czat powinni dostac druga szanse

  1. Tak

    80,0%
  2. Nie

    20,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .|GUTEK|.

    .|GUTEK|. Czeladnik forum

    Witam jak wiemy duża ilość społeczności Seafighta boryka się z problemem pernamentnego Bana na Czat gry. Jestem jednym z nich , gdy ts3 nawali lub po prostu nie mamy możliwości na niego wejść , czujemy się jak głuchoniemy na morzu Seafighta gdyż nie możemy się z nikim komunikować. Założenie kajaczka jest oczywiście zabronione i po pewnym czasie gdy ktoś z władzy cię wahaczy dostajesz bana za multikonto i tak ciągle.
    Dlatego jestem za pomysłem by nasz kochany Bigpoint przemyślał to i po prostu zastosował cos w stylu amnestji.Myślę ,ze każdy gracz zasługuje na 2 szanse . Myślę ze razem mamy o wiele większe szanse jak w pojedynkę dlatego zakładam ankietę i proszę Moderatorów lub BA o podsuniecie mojego pomysłu wyżej. Założyłem również podobne tematy na forum Niemieckim oraz Angielskim, bo wszyscy razem tworzymy ta społeczność i w kupie siła.
     
    Ostatnie edytowanie: 4 sierpnia 2019
  2. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Domyslam sie ze masz na mysli amnestje a nie amnezje ;)
    Ban permanentny jest najczesciej za jakies bardzo powazne przewinienie i jak sama nazwa wskazuje jest on banem na stale. Z moich informacji wynika, iz BP nie przewiduje tu jakiejkolwiek zmiany ale oczywiscie propozycja Twa zostanie przekazana wyzej :)
     
  3. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    nie nie i jeszcze raz nie bylo myslec co sie pisze na czacie sa ostrzeżenia typu kick ale jak sie nie myśli co sie robi to mi przykro nie powinni odblokowywać takiemu zawodnikowi czatu nigdy
     
  4. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Moim zdaniem odpowiadasz, sam za to co piszesz, i ponosisz tego konsekwencje, jestem za "drugą szansą", ale swoje i tak trzeba przeczekać.
     
  5. ρσмρєlιυѕz

    ρσмρєlιυѕz Naśladowca mistrzów

    zdecydowanie jestem za "drugą szansą" ta gra ma sprawiać przyjemność a bez czatu gry faktycznie można się poczuć głucho...
     
  6. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Może jeszcze dodadzą płatne pakiety odbanowywujące bana na czat (z ograniczoną ilością zakupów).
    Liczę, oczywiście na to, że "druga szansa" nie będzie płatnym pakietem, ale czego się nie robi dla pieniędzy?
     
  7. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Nie przesadzajmy, wszystko w granicach rozsądku. Płatne unban :eek: to nie druga szansa, bo nie każdy na nią zasługuje, a wiem że są takie przypadki ;).
     
  8. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    to był tylko żart - możliwe, że nie zrozumiałeś, bo nie szanuję emotikonów.
    (ale tak przy okazji - mimo wszystko była by to jakaś sugestia *możesz się śmiać jeśli chcesz*)
     
  9. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Żarty swoją drogą a sugestie swoją. Jeśli ma być "druga szansa" dla osób z blokadą pernamentną na czat to musi być odpowiednio dostosowana do danej sytuacji za jaką zostało przyznane. A takie coś, jak pakiet unban będzie to niesprawiedliwe. Ja wiem, że sporo jest pakietów itp itd, i czasem przez to nachodzą takie a nie inne myśli.
     
    Erdien lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.