Rozbudowania

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika **Jasiek**, 22 maja 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. **Jasiek**

    **Jasiek** Czeladnik forum

    Witam,

    Mogłyby mi ktoś wyjaśnić zasady działania rozbudowan czy jest to coś na stałe jak np belki czy na określony czas?
    Gdzie to się wkłada, czy potrzebne jest na to miejsce np lampy
    Jeżeli chodzi o ilość to trzeba mieć tego setki żeby dawało coś czy może być jedna sztuka?

    Np jeżeli kupię lampę burzowa i wzmocnione ozebrowanie to będę miał to na zawsze czy to się za chwilę skończy

    Szukałem informacji ale nic nie znalazlem
     
  2. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Jeśli chodzi o rozbudowania to tutaj masz link do tematu o nich >>>KLIK<<< tam masz wszystko wyjaśnione;)
     
  3. **Jasiek**

    **Jasiek** Czeladnik forum

    Dalej nic nie rozumiem...

    Co da mi jedna lampa burzowa (10%obrażenia zadawane armatami czyli jedna lampa-jedna armata ma większe obrażenia? Czy wszystkie? ) i kiedy się skończy i gdzie ja muszę włożyć? w miejsce belek?

    Czy działa na zasadzie aktywujii ciesz się na 5 min bonusem
     
  4. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Jedna lampa daje 10% obrażeń dla wszystkich armat i wkładasz ją tam gdzie rozbudowania (czytaj belki), jest ona tak jak i inne opisane tam rozbudowania do kupienia w pakietach w dziale płatności ale to tylko w określone dni, a o pojawianiu się takich pakietów jest informacja na forum
     
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Odpowiedzi udzielone, temat nieaktywny, zamykam ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.