Rozmowy: Bitwa Tytanów

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 13 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. out`git

    out`git Okazjonalny autor

    koledzy dobili, bo nie moglem sie zalogowac
     
  2. PINACOLADA

    PINACOLADA Czeladnik forum

    Zmienjszyli ilosc botow po evencie dziekuje do widzenia ..
     
  3. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    Lipa już teraz nie ma co bic zmniejszyli ze wcale nie wyskakuja.Dawać boty tak juz dobrze było a teraz usiądź i płacz
     
  4. Tabask•

    Tabask• Okazjonalny autor

    no jeden bot na kilkanascie minut..brawo xd
     
  5. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Ahhh... Tak pięknie już było :) Ale jak to się mówi "nic nie trwa wiecznie " ^^
     
  6. Zmienili częstotliwość, ale to nie zmienia faktu, że nadal jest opłacalny. :)
     
  7. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Jest jest :D ja tylko pisalem o częstotliwości :D Bo do rana na pl2 to by milion tych npc plywalo :d
     
  8. kemoT

    kemoT Książę forum

    Monety są do czegoś oprócz misji potrzebne? I co to jest za reset misji co 3 godziny którego odliczanie idzie w oknie akcji specjalnej?
     
  9. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Monety tylko do misji, a ten licznik to chyba czas po ktorym znowu mozesz wziasc ostatnia misje, bo tylko ostatnia mozna powtarzac. Zaraz to sprawsze bo nie moge juz brac misji i za 16min licznik sie skończy.
     
  10. Kielbasinski.[ZBP]

    Kielbasinski.[ZBP] Czeladnik forum

    Lippaa Lipaaa i jeszcze raz Lipaaaa kolejny niewypał eventu ze strony BP mogli dać jak były np bałwany na wybranych paru mapach a nie 1 bot losowo -_-
     
  11. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    W czy problem ? przecież event bardzo oplacalny.
     
  12. -*ORZEL*-

    -*ORZEL*- Aktywny autor

    w takiej ilosci botow to malo oplacalny :(
     
  13. kemoT

    kemoT Książę forum

    W oknie akcji specjalnej pisało ze mam 27 monet. Zrobiłem misję gdzie musiałem ubić 10 botów, tylko nie mogłem jej oddać wiec wcisnąłem f5 i po odświeżeniu mam juz tylko 22 monety. gdzie zniknęło 5 monet? Czy to ma związek z tym że za misje było 5 dusz i to na nie zostały wymienione moje monety?

    Licząc wpisy w dzienniku wychodzi ze dostałem 27 monet wiec gdzie one zniknęły? Ponowne odświeżanie mapy nie pomogło, nadal mam 22 monety.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 sierpnia 2014
  14. Agresja

    Agresja Ekspert forum

    Bardzo dobry pomysł z pojawianiem się botów losowo nie siedzi się na 1 mapie a pływa po wszystkich i klepie co popadnie :) AGRESJA !!!
     
  15. Errew

    Errew Hrabia forum

    tak jest popieram nie ma na latwizne :p
     
  16. stary_trolson

    stary_trolson Młodszy ekspert

    dlaczego nie mogę zaliczyć misji, wyskakuje mi wykrzyknik ?
     
  17. Kяzуś

    Kяzуś Aktywny autor

    Gdzie znajdę npc z misjami dla gaii?
     
  18. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Misje dla Gaii możesz dostać u botów w portach po lewej stronie mapy
     
  19. Misiek2_z_gk

    Misiek2_z_gk Czeladnik forum

    które nazwy botów co wyskakują są zielone?
     
  20. Reja, Teja, Fojbe
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.