Rozmowy: Bitwa Tytanów

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 13 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Najwidoczniej jakiś błąd, niektorym wyzerowało a niektórym nie :p Zgłoszone już.
     
  2. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Czy po resecie nie powinno wyzerować nam punktów reputacji? To teraz jak chcę przejść na drugą stronę muszę sam wyzerować sobie wszystko co zdobyłem? Według FAQ powinniśmy mieć 0 punktów a tymczasem wszyscy mają swoje punkty.
     
  3. ~OLIMPIC~

    ~OLIMPIC~ Młodszy ekspert

    Ta zaznacz też że nie wszystkim wyzerowało jest sporo osób z wysokich miejsc którzy mają swoje punkty a też spora cześć z wyzerowanym licznikiem która musi od nowa je bić i ma 0 szans na wbicie się nawet w pierwszą 10 która ma stare punkty i dalej dorzuca do nich nowe
     
  4. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Oczywiscie jest to bez sensu i nie uczciwe, zgłoszone czekamy na info.
     
  5. Zielony

    Zielony Czeladnik forum

    To jedno, a drugie osoby które chciałby zmienić frakcje, musze ręcznie zbijać punkty... Bo co wiąze się z frakcją, ano to, ze kryształowy dar będzie przyznawany zwycięskiej drużynie. Mam nadzieje, że z głową zrobią rozwiązanie tego problemu
     
  6. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Kule ze skrzyń eventowych nadal nie są dopisywane, mowa o "dużych" skrzyniach, tych zawierających ponad 10k kul.
     
  7. Tabask•

    Tabask• Okazjonalny autor

    kiedy naprawi z tym rankingiem?
     
  8. rajjar

    rajjar Zaawansowany

    Z odznaką nie wysilili się




    2014-08-17 12:00:00
    Otrzymałeś 1 x Odznaka Obrońcy Gai.
    2014-08-17 12:00:00Otrzymałeś 1 x Wodnik.
    2014-08-17 12:00:00Otrzymałeś 5000000 pkt. elitarnych.
    2014-08-17 12:00:00Otrzymałeś 200 x Promieniujące dusze.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 sierpnia 2014
  9. Ci co walczyli po stronie uranosa otrzymali przekle czy promienne ?
     
  10. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Od Uranosa masz Przeklęte (zielone)
     
  11. aha dzięki;)
     
  12. marciniszyn2496

    marciniszyn2496 Forumowy żółtodziób

    Otrzymałeś 1 x Prasowany lapis lazuli. Co ja z tym mogę zrobić? Gdzie tego użyć?i wgl
     
  13. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Jest to klejnot ktory mozesz zamątować w skórce lub szlifowac posiadajac 4 szt. podplyn do bezpiecznego portu.
     
  14. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    To kamień do ulepszania statków :) Możesz go założyć na stakek w bezpiecznym porcie poczytaj o transmodyfikacji :D
     
  15. marciniszyn2496

    marciniszyn2496 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję ! :) ostatnio grałem 2834133939 miesięcy temu więc najpierw musiałem zobaczyć co to bezpieczny port, ale powoli się w tym odnajduję :p

    Jestem na odpowiedniej mapie i gdzie ten port ;/?
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 sierpnia 2014
  16. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    otwórz mapę i port jest tam gdzie latarnie :) Musisz podpłynąć na granicę i normalnie zmienić mapę
     
  17. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    lost conection
     
  18. =Karkus-X=

    =Karkus-X= Wielki mistrz forum

    Prawdopodobnie reset jest poczekaj kilka minut

    Miały być kamienie i dusze za Obrońców i Wojowników a ja wciąż dostaję perły...
    Nie mówię że to źle ale gdzie te kamienie?
     
    Ostatnie edytowanie: 18 sierpnia 2014
  19. Teodor!!!

    Teodor!!! Mieszkaniec forum

    od środy miał byc
     
  20. kemoT

    kemoT Książę forum

    A co ma sie tej zmiany od 3 fazy to te kamienie i dusze dostaje sie za ostatni strzał czy bedzie ich tak duzo że procentowo będzie można podzielić?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.