Rozmowy Event " 16 Urodziny Seafight! "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Widzę, że jutro też ale co to zmienia skoro już w 1 fali powinien spaść
     
  2. Ciniak

    Ciniak Czeladnik forum

    no widzisz zgadzam sie z toba ale ten ich system to wielka sciema sami wybieraja komu dac debufa komu nie, tak działa ten cały "syf"
     
  3. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Polecam zjechać sobie w rankingu gorajew na sam dół i zobaczyć kto klikał sobie na bocie :D
     
  4. Ciniak

    Ciniak Czeladnik forum

    jak oni chca jutro druga fale zrobic jak event dzisiaj o 00 sie konczy poziom myslenia jak zwykle bardzo wysoki jak na bp przystało :D
     
    Teletubis245777 lubi to.
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie chodzi o to czy się używało bota na mapach grupowych tylko o to że się go w ogóle używa. Wystarczy przestać i nie będzie debuffa.
     
  6. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    No to niech BP odda to co mi ukradlo...
     
  7. s_nastar

    s_nastar Młodszy ekspert

    BA nie kompromituj się , dostałem debufa mając 570 tys pkt w rank głównym a gracze z 1,5 mln dalej bezkarnie latają , włącz myślenie albo pisz nic , a jak na podstawie danych nie potrafisz ocenić to przepłyn się w nocy po mapach , kompromitujesz się
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak jak pisałem wyżej przestan używać bota i będzie po problemie.
     
    -rodrigez35- lubi to.
  9. -RafiJestem-

    -RafiJestem- Aktywny autor

    Będzie po problemie 1 gracza ale co z problemami innych, dlaczego reszta nie jest rozliczana? BA twierdzisz ze ilości po 1mln pkt i więcej to nie na bocie?
     
  10. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Da się wyciągnąć 1 mln pkt bijąc ręcznie, zwłaszcza z buffami z sigmy. Tylko niestety potrzeba poświecić mnóstwo wolnego czasu ;).
     
  11. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Zgadzam sie calkowicie i tylko dodam:
    i realnych pieniazkow.

    A ponoc to darmowa gra...;)
     
  12. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Ręcznie przez cały ewent szło nabić i nawet milion pkt. Tylko trzeba było mieć na to czas :) Tylko szkoda ze takie osoby są bardziej wychaczane niż te które perfidnie latały na bocie…
     
  13. s_nastar

    s_nastar Młodszy ekspert

    Da się
    po problemie będzie jak przestaniesz mieć wywalone i jako ekipa dołozycie cos od siebie do czyszczenia z auto , da się nabić po mln pkt ? Haha ok tylko ja widzialem co się dzieje na mapach w nocy , Wy podejrzewam tez , napisać wszystko mozna ale fakty są inne, uczciwie z top 100 to biło może z 10 osób
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Tak jak już milion razy pisaliśmy, my jako Ekipa nie mamy możliwości wyłapywania graczy używających botów. Zajmujemy się forum, czatem, jesteśmy łącznikiem pomiędzy graczami a BP, przekazujemy prośby i zażalenia graczy nic więcej.

    Wszystko zależy od sumienia graczy bo to właśnie oni niszczą tą grę przez nie zahamowaną chciwość i żądze posiadania miliardów przedmiotów których i tak nigdy nie użyją. Każdy gracz używający bota powinien sobie odpowiedzieć na jedno pytanie " po co mi tyle tego wszystkiego? ". Jeżeli gracze sami nie ogarną tego że przez nich gra jest jaka jest i to oni ja zniszczyli to długo to wszystko nie potrwa.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 kwietnia 2022
    SCM_Spacja lubi to.
  15. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Zgadzam się z wypowiedzią. Jednakże wiadomo, że"okazja czyni złodzieja" . Bez właściwych programów do wychwytywania botów działających 100% czasu gry a także wychwytujących wszystkie boty (nie tylko wybrane jak się słyszy na ts) nie ma co się łudzić -ludzie będą grali na botach bo nie wyobrażają sobie żeby marnować swój czas aby robić misje, czy też bić ręcznie boty eventowe aby coś zarobić. Ci którzy gracze którzy nie grają na botach są postrzegani jako osoby które nie potrafią korzystać z tego co producenci gry wręcz umożliwiają. Ręczne ubicie walut eventowych na komplet zakupów na rynku czasami bywa bardzo trudne, ale bociarze mają wszystko wykupione po 2-3 dniach i dziwią się jak pozostali gracze nie mogą tego wybić?
    Wartość zakupu różnych rzeczy w trakcie eventów i nie tylko, niestety została dostosowana do botów i to drugi jest błąd producentów gry ale niestety wywołany pierwszym czyli brakiem egzekwowania regulaminu gry.
     
  16. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    To się nazywa znajomość z adminami w BP :). Już kilka lat temu pewien gracz (nie będę pisał nicku) latał po mapach ze zwiększonym zasięgiem i nikt mu nic nie zrobił bo miał kolegę admina także no :)

    A co do debuffa to jest chyba przyznawany losowym graczom na kogo trafi ten dostanie i już :confused:
     
  17. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    Monet nie wymieniają ?
     
  18. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum


    Jest jeden, zasadniczy blad... Skoro sa przydzielane debufy i zabiera sie graczom to czy tamto, to trzeba to zrobic WSZYSTKIM a nie tylko jakiejs grupce... A za jakis czas moze komus, znowu.

    WSZYSTKIM - znaczy wszystkim tym ktorzy zawinili. Byloby to w porzadku.
     
  19. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Ja wiem o co chodzi i też jestem za tym aby dawali debufa, a nawet bany tym którzy w nielegalny sposób wbijają punkty, ale na układziki nic nie poradzisz pieniądz i układy rządzą taka jest prawda masz to i to możesz sobie na więcej pozwolić :). A co do przyznawania debufa dla graczy to tak jak mówiłem jest to po prostu loteria na kogo trafi to ten dostanie, albo mają listę graczy dla których tego debufa dać nie mogą. Niestety, ale MY możemy tylko rozkminiać dlaczego tak się dzieje, a odpowiedź na te pytanie tylko BP zna ;)

    Tak na marginesie: Nie tylko w grze tak jest, ale i w życiu realnym wystarczy spojrzeć na naszych posłów jak po alko jeżdżą i nic im przez układy nie robią ;) (to tylko takie porównanie)
     
    Aga_Khan lubi to.
  20. העלד1971

    העלד1971 Forumowy żółtodziób

    Przez całe urodziny nie uzywałem bota a dostałem debufa.Dlaczego? bo wpakowałem troche grosza i tłukłem botoklepcówna botach.Błąd gry grupowej zostawial prędkośc po wyjściu zmapy a czemu bo ktoś wchodzil na bocie.To proste.Sami prowokujecie BP by tych botów uzywać bez żadnych zachamowań .Wtedy debuff by mnie nie dziwił.Jeśli ktoś sie pomyli na placu i wyda wszystko choc wiemy że jest to nie logiczne to nie zwracacie.To wy BP jesteście pazerni.To wasz bot Golem jest do nabycia a potem bufyy dajecie?Do lekarza takie cos leczą psychjatrzy to są zaburzenia trzeciego stopnia,A i nie obrażam tu nikogo tylkoSTWIERDZAM FAKT.Żwby nie bylo