Rozmowy Event " Atlantyda: Postrach z głębin " Event Urodzinowy !

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 16 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_1.png

    Z głębi oceanu unosi się dawno zapomniane zagrożenie. Atlantyda, zaginione miasto, wkrótce ponownie znajdzie swoje miejsce na mapie. Przygotuj się, kapitanie, do stawienia czoła pożarom maszyn Atlantydy! Zagrożenie tak poważne, że starzy wrogowie mogą stać się Twoimi najbardziej zaufanymi sojusznikami. Znajdź Nalasha Tidehunter. Może być twoją ostatnią nadzieją na ocalenie Bezpiecznego Portu!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ.

    Wasza Ekipa Seafight !​
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2021
  2. (L)egionista_1916_

    (L)egionista_1916_ Czeladnik forum

    Event jeszcze nie wystartował ale jeśli pierwszy raz FAQ nie kłamię, to rzuca mi się w oczy mała ilość misji dziennych :)
     
  3. ZbuntowanyAnioł

    ZbuntowanyAnioł Czeladnik forum

    Hmmm.... Tak trochę jakby amunicji głębinowej brak :D
     
    wadaaa.74 lubi to.
  4. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    Dokladnie,tez nie widze amunicji.
    Otrzymałeś 1 x Wytyczne: zaawansowana transmutacja. Do czego to?
     
  5. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    Jak na urodziny seafight 15!to straszna bieda amunicji brak, armaty na rynku śmiech na sali ogólnie daje 2/10
     
  6. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Albo dajecie kulki na tego Niszczyciela albo wycofajcie tego bota...
    Znowu ktos cos ostro palil...
     
  7. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    Dlaczego osłony lwa nie działaja na bota eventowego ? na osłonach bije mi po 40 a bez tez 40.. Towarzysz z miłosierdzia tez nie działa..
    Event jak zwykle nie sprawdzony nie dopracowany jak ma ktos ubic te boty jak ja majac 104 % unikania szkód + sporo prawdopodobieństwa uniku i nie jestem w stanie ich ubic gdzie tu logika jest .
     
    Ostatnie edytowanie: 18 marca 2021
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Amunicje można otrzymać z misji.
     
  9. wlaziak

    wlaziak Aktywny autor

    A czemu oslony lwa nie działaja na te boty eventowe ?
     
  10. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Młodszy ekspert

    jak zwykle to jakiś żart
     
  11. jankos

    jankos Aktywny autor

    Żenada .
     
  12. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    15 urodziny do zdobycia armaty miotacze, voodoo totalna żenada jaka gra takie urodziny
     
    Orka07 lubi to.
  13. Miraż

    Miraż Czeladnik forum

    Do poprawy:
    za malo npc
    za male nagrody z npc
    za duże szkody zadawane przez npc (nie mam ozebrowań bo nie bede na gre pieniedzy wydawał)
    do sklepu pewnie cos dodadza z czasem (chyba)
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszystkie prośby o zmiany w evencie zostały przekazane do BP.
     
  15. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Zdobycie promieniujących dusz graniczy z cudem dla średniego gracza, a tym bardziej dla słabszego bez bractwa. Jak można dać tylko do zdobycia w "admiralskim" bocie? Kpina nic więcej :mad:. Ledwo co się event zaczął i jeśli nic nie zmienią w tym kierunku to trzeba będzie go kończyć, bo i tak nic się nie kupi... Jeśli chodzi o zarobek to już event z pocztami był o wiele lepszy. Bot mniej hp o prawie 1/3 a dawał połowę mniej pereł i przynajmniej leciały oba rodzaje dusz. Podsumowując: lipa, tragedia i żenada :eek::mad:. Nie postarali się jak na urodziny... :confused:
     
    Orka07 i hamal5 lubią to.
  16. fryderykwielki

    fryderykwielki Zaawansowany

    Poprzez takie ustawienia eventu firma BP mocno przypomina mi, że jestem kajak. Już pierwszy bot jest za trudny.
     
  17. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    15 urodziny a taki lipny ten ewent,kolega wyżej miał racje ewent z pocztami był lepszy, urodziny to powinny być fajerwerki i super zarobek w każdej kwestii miejmy nadzieje że cos zmienią bo jak na razie to nie uczestniczę w tych urodzinach
     
    hamal5 lubi to.
  18. zakrent77

    zakrent77 Czeladnik forum

    To sa pandemiczne urodziny wszystko jest zrobione nie tak jak trzeba zamiast zachecic do grania to zrobione wszystko by nie grac.Brak nowej aminucji armaty na czarnym rynku to jakis zart po co komu armaty voodoo i ogolnie rynek nie powala,jedna WIELKA TRAGEDIA ,zrobcie w koncu cos dobrego bo wczesniejszy event byl lepszy niz ten.
     
    Orka07 i hamal5 lubią to.
  19. ΛszƲ

    ΛszƲ Forumowy żółtodziób

    Na mapie grupowej ten efekt zielony jest za silny ,albo nie znam sposobu na pokonanie tego . Zróbcie coś z tym albo dajcie opis jak to się robi. Efekt jest zbyt szybko nakładany . :p
     
  20. Dar_Duszy

    Dar_Duszy Forumowy żółtodziób

    Nie rozumiem czemu tak wiele osób narzeka na event. Bijesz wraki -> zbierasz kulki konfetti -> bijesz Hrell. Wspaniałe urodziny, gruba impreza :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.