Rozmowy Event " Chiński Nowy Rok - Rok Smoka"

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 31 stycznia 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Allergianin

    Allergianin Czeladnik forum

    Wrzeszczący Smok:
    o W zależności od spowodowanych uszkodzeń otrzymasz PD, perły lub monety yulong.
    o Gracz, który spowoduje najwięcej uszkodzeń, otrzyma złoto, smoczy ogień poz. 2 lub projekt Smoka Szczęścia (rekompensata: smoczy ogień poz. 2).

    jest info ze moze wpaść :p
     
  2. †☆»Niron«☆†

    †☆»Niron«☆† Młodszy ekspert

    mi wpadla smocza łódz,wiec nazwy rozne ;)
     
  3. Allergianin

    Allergianin Czeladnik forum

    tak jak za golemy miały wpadać ciaseczka :p ja jeszcze nie trafiłem :D
     
  4. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    Jak udało Ci się sam ubić? Ciężko do mijsi znaleźć na powierzchni
     
  5. †☆»Niron«☆†

    †☆»Niron«☆† Młodszy ekspert

    na 87 zabitych 3x wpadły ;)
     
  6. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Kompletna żenada zrobić misje na atlantydzie graniczy z cudem 20 graczy i dwa boty chyba na 30min
     
  7. Longe®™

    Longe®™ Czeladnik forum

    Ktos odkrył sekretne misje ?
     
  8. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Młodszy ekspert

    Ktos wie z czego leci taka skorka podobna do hellhamera ? Widzialem ktos w niej plywał
     
  9. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Jest wiele takich designow, najlepiej by było jakbys wrzucil zrzut ekranu. Podczas obecnego eventu nie ma takich designow do zdobycia.
     
  10. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Młodszy ekspert

    Wczesniej go nie widzialem, od wczoraj dwoch graczy wiec myślę ze gdzies go ostatnio zdobyli, ma jeden zagiel i jedna armate z przodu, jak spotkam to zrobie scr
     
  11. Kuba_00

    Kuba_00 Czeladnik forum

    2024-02-03 13:32:21
    Otrzymałeś 4617282 x Perły.
    2024-02-03 13:32:21
    Otrzymałeś 800 x Kryształy.
    2024-02-03 13:32:21
    Zatopiłeś statek pirata Złoty Smok.


    Śmieszna nagorda xD samemu schodzi czasu żeby go ubić i 800 kryształów xD
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 lutego 2024
  12. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    To jest śmieszne żeby na atlantydzie 2 misje robić 2h i jeszcze drugiej całej nie zrobić!! Nie każdy ma nie wiadomo ile godzin czasu na gre żeby poświęcać go na robienie dwóch misji :mad:. Jak tacy cwani tam w BP to niech sami wejdą słabym kontem i spróbują ją zrobić to ciekawe czy będzie im się chciało tyle czasu pływać i szukać jednego bota... Powinien chociaż jakiś punkt na mini mapie się pojawiać gdzie wyskakuje admirał, a nie pływać i szukać i liczyc na farta :mad:
     
    DarkShark lubi to.
  13. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    I gdzie te niby sekretne misje? Zrobiłem wszystkie dostępne misje i ich nie ma. Może trzeba jakieś wymagania spełnić? Np zebrać te 120 tys pkt reputacji?
     
  14. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    i jeszcze ile tych samych automatów lata na atlantydzie, normalnie kompletna żenada i bez blizny
    znaleźć bota graniczy z cudem, a misje nie do zrobienia
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Podpowiem deko że Admirala eventowego z Atlantydy można latwo wywolac na powierzchni :p
     
  16. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    To juz wiem bo mi wyskoczyl :cool:, a teraz pytanie co z tymi sekretnymi misjami? Zrobiłem wszystkie misje i ich nie mam niby trzeba mieć 3x łzy smoka też je mam, a misji jak nie było tak nie ma...

    Jak oni to robią, że tego bota eventowego zdejmują na hit a ja bije tylko 90k?
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2024
  17. W-11

    W-11 Czeladnik forum

    jak zrobic misje z botami łódz podwodna gudai !!!!!!! co za inteligent dał pare botów na mape i do tego sa na hita !!!!
     
  18. **Profesor**

    **Profesor** Młodszy ekspert

    łatwo to znaczy jak? chociaż ja nie widzę problemu ani z biciem, ani ze znalezieniem tego na dole xd z hitami ponad 300k idzie na raz jednym hp ubić tego admirała. I żadne tam 2h, może pół na wszystkie 3 misje.

    A wyżej horusowi pewnie chodzi o tego hellhammera z efektem z ostatniego eventu ;) Widmowy wartownik
     
    Ostatnie edytowanie: 4 lutego 2024
  19. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Ktoś wie dlaczego nadal nie mam żadnych sekretnych misji z pierwszej fazy eventu mimo, że wszystkie misje zrobiłem po raz drugi? :/
     
  20. .$^HoruS^$.

    .$^HoruS^$. Młodszy ekspert

    Nie nie nie, tego swiecacego mam z ostatniego eventu, wraz z rozpoaczeciem tego eventu z dnia na dzien plywa co raz wiecej osob w tym designie o ktory mi chodzi.. z przodu ma jedna armate i jeden zagiel :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.