Rozmowy Event - " Cień Wielkiego Wezyra "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 17 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_63.jpg

    Cień wielkiego Wezyra!
    Na wschodzie narasta zagrożenie, niepokoje i bitwy rzucające cień na wybrzeże Al'Mahareen. Cień człowieka, którego Nadim Latif zna aż za dobrze. Dołącz do niego i uratuj Al’Mahareen przed Cieniem Wielkiego Wezyra!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ!

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    Co jest prawda w FAQ. To co na poczatku czy na koncu jesli chodzi o misje?
     
  3. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Poprawione, dzięki.
     
  4. czarnaperła1976

    czarnaperła1976 Młodszy ekspert

    ranking to śmech na sali na tyle osób tylko 100 miejsc proszę to zminić ja nie pływam na automacie
     
  5. Kazio

    Kazio Forumowy żółtodziób

    Jak już ktoś kopiuje opis to chociaż niech przeczyta co kopiuje i poprawi na na prawdziwe dane. termin rozpoczęcia eventu - opis pozostał z zeszłego roku.
    Bardzo miło ze strony BP że za małe boty będzie można dostać safanady, ale pewnie to znowu ktoś źle dopisał. Safanady raczej będą wypadać z NPC "Złoty Bułat" a nie jak w opisie z NPC "Róża Pustyni". A później wychodzą nieprozumienia.
     
  6. SmialY***

    SmialY*** Okazjonalny autor

    bedzie jakis kod ?
     
  7. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    a wzieli by tak ewent puścili raz na 3 miesiące oklaski by były
     
  8. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Kodzik ;)
    RUPLQRC48ND6UXMR
     
    BA_PP187 lubi to.
  9. ץ๏๔ค

    ץ๏๔ค Czeladnik forum

    Jakim cudem to jest kolejny event i znowu nie ma botów do bicia bo jest za dużo chętnych, czy tak ciężko od razu zwiększyć liczbę botów czy zawsze trzeba czekać na restart który to zrobi? XD
     
  10. Herkules乂乂乂

    Herkules乂乂乂 Czeladnik forum

    mam się śmiać czy płakać przez 4h znalazłem 4 boty
     
  11. ...AssassiN...

    ...AssassiN... Okazjonalny autor

    Cały dzień trzeba poświęcić, żeby zrobić misje ewentowe i to jeszcze trzeba mieć szczęście nie wspominając o misjach dziennych a o Atlantydzie to już można zapomnieć albo brać L4 inaczej nie da się tego cyrku ogarną
     
  12. kapitanred70[M00]

    kapitanred70[M00] Okazjonalny autor

    Kiedy wy się ogarniecie ? Na mapach tyle botów co nic,na starym pojedynczym serwerze było by ok,ale nie na serwerze gdzie jest kilkadziesiąt graczy więcej. A już z misjami to pojechaliście po bandzie, 60000000 milionów życia admirała za 1 monetę wysiłku.
    Ceny na rynku też zkosmosu, samych zielonych dusz potrzeba 2925 jak znaleźć 3000 małych botów jakgrając około 5 godzin ubiłem ich 36,
    a nie pływam kajakiem/salwa około700k.jedynie nieuczciwi gracze pływający na programach są w stanie coś nazbierać .
     
  13. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Nie da się tak w BP. Trzeba dać zajęcie informatykom,skoro się im płaci,choć i tak już ,,pracują w pocie czoła nad rozwiązywaniem problemów". Znaleźć bota to jedno,a wykonać misję,czy zrobić sezon to drugie.... Nie mówiąc już o skrzyniach do zebrania. Tyle co jest do zrobienia na tej grze teraz,to nie wiem skąd wziąć na to wszystko czas. Dawniej miałeś porobione wszystko,można było się skupić na topieniu graczy,a event był taką odskocznią. Były eventy opłacalne,były nieopłacalne,ale było ciekawie i stabilnie. Wojenki bez lagów i innych przeciwności. Teraz masz wszystko,a gra zaskakuje Cię negatywnie,plus nie da się powojować,nic zaplanować,ciągle misje i rozpadlina. Brak słów.
     
    BA_PP187 i KPPmalpa2001 lubią to.
  14. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Dlatego kupiłem Sobie konsole za 4k z gierkami i olałem tą śmieszna gre :)
     
  15. Hulio1234

    Hulio1234 Aktywny autor

    jak 5 misji dziennych jak ja mam tylko 1...
     
  16. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Jak nie zrobiłeś jednego dnia wszystkich,to nie masz. Zrobiłeś jedną misję np pierwszego dnia to drugiego masz tylko jedną nadal
     
  17. Skad wziac brakujace przedmioty do misji ? Wszystkie misje wykonane oprocz dwoch - brak przedmiotow do misji.
     
  18. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    No cóż,event jako event dość dobry na zarobek,ale wolałem dłuższą wersję. Widać niedociągnięcia. Brak dopasowania możliwości zdobycia waluty do skróconej wersji eventu,jak również cen pakietów za dusze w sklepie gry.... Nie grając dużo w ciągu dnia,zebrałem dusz może po 500,więc tylko kupiłem sobie wzmocnienia. Na żaden pakiet mi nie starczyło. Skrzyni też mało w porównaniu do ilości graczy. Proponuję lepiej zbalansować te aspekty w kolejnych eventach,a jak wiemy nadchodzi Halloween i pasuje,żeby nie było już takich niedopracowań.
     
  19. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Nie chce mi się zakładać nowego tematu na jedno zapytanie, więc pozwolę sobie w tym temacie się zapytać kogoś z BA. Wchodząc w wieści jest info o evencie halloweenowym (sam czas startu), że event pojawi się za 1 dni 15 godz, a powyżej jest również info o tym evencie i pokazuje 7 dni 4 godz. Teraz takie pytanie do którego czasu sie odnieść? Który jest ten prawdziwy?
     
  20. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    też mnie to zastanawiało,ale myślę,że może być tak,że za 1 dzień 15h mogą wejść pakiety i zniżka sigma,bo chyba jakoś tak było rok temu,a sam event ruszy 30 października,czy tam z 30 na 31 :p
    Ale mogę się mylić :D
     
    **pawel** lubi to.