Rozmowy Event - " Cień Wielkiego Wezyra "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 17 października 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Kurde bo nie wiem czy już pergi Gemini robić czy jeszcze się wstrzymać :D. Może jednak lepiej poczekam najwyżej w czasie eventu się zrobi :cool:
     
  2. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    właśnie tutaj jest co roku ten sam dylemat i szczerze mówiąc nie tylko Ty masz ten problem. Ale z doświadczenia wiem,że lepiej poczekać i zrobić w trakcie eventu,bo zajmuje to chwilę,jedna ,dwie mapki,a potem można zrobić kolejne :D ze skorpionem już schodzi dłużej i rybami :p ale to trzeba wiedzieć ile czasu będzie trwał event i czy będzie na tyle opłacalny,żeby to poświęcić :p ja czekam też z monetami sezonowymi. Nie otworzyłem jeszcze nic a monet masa jest :p :D
     
  3. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Tak na pewno nie było, sigma była od 22 do 25 listopada 2021
    https://board-pl.seafight.com/threads/wyprzedaz-czarna-sigma.65197/
    a nie w październiku, zresztą wyprzedaże zaczynały się zawsze pod koniec listopada i trwały aż do grudnia było ich zawsze 3 lub 4.
     
  4. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    no to pomieszałem miesiące z tą wyprzedażą :p