Rozmowy Event " Dni Rozkładu 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 8 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Screenshot_44.jpg

    Toksyczne opary zabijają wszystko, czego dotkną! Aby powstrzymać sprawcę toksycznej inwazji, Nadir Boro oferuje swoją pomoc i wiedzę. Stwórz potężne antidotum, kapitanie! Następnie zbierz swoich towarzyszy i wyrzuć bestię z wody! Lub weź udział w zabawnej bitwie Piraci kontra Potwory, jeśli jesteś zmęczony śmiercią i rozkładem!

    Zapraszamy do rozmów i FAQ !

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
    Ostatnie edytowanie: 8 czerwca 2022
  2. Nowe armaty wchodzą ? dobrze zrozumiałem z FAQ eventowego ?
     
  3. Arbuz

    Arbuz Forumowy żółtodziób

    Chodzi o miotacze ognia.
     
  4. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    W końcu event na którym będzie można trochę zarobić :cool:
     
  5. Przemonek

    Przemonek Czeladnik forum

    W jaki sposob zdobede przeklete dusze?
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Screenshot_45.jpg

    albo mapa grupowa na która można wejść w porcie

    Screenshot_46.jpg
     
    Ostatnie edytowanie: 9 czerwca 2022
  7. рrzypаdek

    рrzypаdek Czeladnik forum

    Super evencik, szkoda że tylko od 21 lvl. Słabsi mają wolne. Dzięki BP xD
     
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    21 łatwo i szybko można zrobić. Wystarczy chcieć :)
     
  9. ~Drow~

    ~Drow~ Czeladnik forum

    jak strzelac na mapie grupowej pvp?
    w FAQ jest tylko napisane ze strzela sie specialnym przedmiotem/zdolnoscia a nie armatami. ale gdzie znjduje sie ta zdolnosc? jak ja wlozyc na pasek? lub jak inaczej uzywac?

    edit:
    dobra juz znalazlem :)
     
    BA_PP187 lubi to.
  10. DJ_BLUE_MAGIC

    DJ_BLUE_MAGIC Okazjonalny autor

    Moze warto udzielic odpowiedzi, bo moze to kogos tez zainteresuje, a nie tylko juz znalazłem :) ?
     
  11. ~Drow~

    ~Drow~ Czeladnik forum

    masz racje :)

    no więc trzeba będąc już na mapie grupowej kliknąć niebieską gwiazdkę. pojawi się lista ikonek tam gdzie są dwie szabelki (nie wiem, czy serwer pvp też takie ma). pod szabelkami pojawią się dwie piłki, czerwona (gdy się jest potworem) i niebieska (gdy się jest piratem). można je sobie przelożyć na pasek. niebieską się strzela jak się jest piratem, a czerwoną jak sie jest zamienionym w potwora.
     
  12. DJ_BLUE_MAGIC

    DJ_BLUE_MAGIC Okazjonalny autor

    Dziekuje :)
     
  13. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    :)

    2022-06-11 20:34:39
    Otrzymałeś 10 x Przeklęte dusze.
    2022-06-11 20:34:39
    Otrzymałeś 258919 x Perły.
    2022-06-11 20:34:39
    Otrzymujesz 376744 PD (pkt. doświadczenia).
    2022-06-11 20:34:39
    Otrzymałeś 1 x Zainfekowany Król Szczurów.
     
  14. FreeForFun

    FreeForFun Koneser forum

    C
    za całego ?
     
  15. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    ee gdzie tam, w 5 chyba biliśmy ;)
     
  16. Listewka77[PL-]

    Listewka77[PL-] Aktywny autor

    2022-06-12 10:17:04
    Otrzymałeś 2 x Ziołowa toksyna.
    2022-06-12 10:17:04
    Zatopiłeś statek pirata Najczarniejszy Szczur.
    2022-06-12 10:17:04
    Otrzymałeś 6500 pkt. elitarnych.
    2022-06-12 10:17:04
    Otrzymałeś 2 x Zielona toksyna.
    2022-06-12 10:17:04
    Otrzymałeś 87144 x Korony.
    2022-06-12 10:17:04
    Otrzymałeś 6500 x Korony.
    To dostałem za całego. + 58 dusz
     
  17. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Event jest bardzo fajny pod względem zarobku pereł i koron, ale patrząc na yulongi i safanady już nie koniecznie. Przypomnę mamy do wbicia na sloty ponad 4 mln yulongów i na czym to zarobić na botach dających 400 zielonych? Troszkę jednak za mało bo przy takiej ilości wbijanie tych yulków zajmie dobrych kilka lat, a za 3 lata wprowadza kolejne miejsca już za 7 mln gdzie większość graczy jeszcze połowy z tych 4 mln nie nazbiera. Nie chodzi mi o to aby wszystkie sloty zrobić w pół roku bo tu chodzi też trochę o zabawę i żeby nie było za łatwo, ale no bez przesady. To samo z safanadami już częściej można trafić zieloną duszę niż safanady z bota. Nie można trochę zwiększyć szansy trafienia safanada bo najczęściej to lexa perły i korony, a jak już safanad leci to w takiej śmiesznej ilości, że lepiej jest bić boty i robić misje dzienne na 40+ i więcej się zarobi. Tak jak wspomniałem na początku event bardzo fajny, ale jednak tych dwóch walut najbardziej brakuje w tym evencie. Mam nadzieję, że jakiś moderator napisze tam do BP o jakąś drobną poprawę w tym kierunku :)
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Drobna poprawa już była ;p teraz czekamy na znacznie większą ;p
     
  19. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Ta drobna poprawa była taka, że jej nawet nie dało sie zauważyć :p jedynie w duszach można było zobaczyć :). I jeszcze taka jedna sprawa nie chcę zakładać nowego tematu, ale nie mogę tych misji eventowych dziennych zrobić u Nadii niby resetuje o 12 w południe, a wszedłem po 16 i mam nie aktywne, jakiś błąd? o_O

    Może dodali by jeszcze jakiś design lub towarzysza za dusze bo nie ma na co ich wydawać :p
     
    Ostatnie edytowanie: 13 czerwca 2022
  20. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Problem znany.