Rozmowy Event " Dni Rozkładu 2022 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 8 czerwca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    A dlaczego usuwa się antidotum te które jest potrzebne na mapę grupową nawet gdy się na nią nie wejdzie tylko czeka się na resztę ludzi w grupie?
     
  2. -rodrigez35-

    -rodrigez35- Aktywny autor

    bo musi byc 8 osób zeby wejsc
     
  3. ~Drow~

    ~Drow~ Czeladnik forum

    generalnie jestem skłonny do narzekania, że iwent nie dobry bo faworyzuje silniejszych lub bardziej rozwiniętych. ale...

    tym razem muszę pochwalić. iwent jest naprawdę dobry. mam na myśli głównie mapę grupową pvp. jest wprost idealna dla osób, które dopiero sie rozwijają. można zdobyć łatwo solidne armaty. poza tym system strzelania specjalnymi umiejętnościami jest wprost idealny. w końcu nie ma znaczenia, czy ktoś ładuje $$ w statek, czy nie płaci nic. nie ważne jaki ma sie statek i tak strzela się jednakowo i obrywa sie jednakowo. jak dla mnie mega dobre rozwiązanie.

    rozwinięci i spaślaki mają trochę przewagi poprzez szybkość statku i zasięg strzału, ale nie jest to duża przewaga, zwłaszcza, ze w międzyczasie były dni kaszteli i można było zwiększyć szybkość statku za perły ze zdobytych pergaminów. naprawdę dobry iwent. oby więcej takich.

    2022-07-03 12:00:01
    Otrzymałeś 4 x Armata „Zguba Świata” poz. 5.
    2022-07-03 12:00:01
    Otrzymałeś 1 x Mapa Wagi.
    2022-07-03 12:00:01
    Otrzymałeś 1 x Zainfekowany Flecista.
    2022-07-03 12:00:01
    Otrzymałeś 13000 x Amunicja Terra.

    zdobyłem bez niczyjej pomocy (nie będąc w bractwie) i "gołym" statkiem (jedyne pieniądze jakie wydałem na grę to 2 paczki kapitanów w lidze kapitańskiej). więc naprawdę sie cieszę z tego iwentu i mojego osiągnięcia :)
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lipca 2022