Rozmowy Event " Elitarny klub – Wspólnota Narodów ! "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 1 marca 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Disaster2604

    Disaster2604 Okazjonalny autor

    Stracilem dzis ok 100k salwy w elitarne statki eventowe. Co ciekawe nie skonczyl mi sie zaden z buffow, mam taki sam zestaw armat, kulek etc.
     
  2. -Pirat_Jarek-[B9T]

    -Pirat_Jarek-[B9T] Zaawansowany

    Po 12 skończyły się dni łupieżcy a więc bonus z amunicji łupieżcy został zredukowany :)
     
    Disaster2604 lubi to.
  3. Disaster2604

    Disaster2604 Okazjonalny autor

    Dzieki za odp :)
     
  4. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum

    Co 30 minut.
     
  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Komunikat widziałam w odstępie około 10 minut więc.. kto w nogach śpi?:p
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ty, Beti :D
     
  7. Axiv

    Axiv Aktywny autor

    Ktoś kto narzeka na event musi być naprawdę leniem, że nie chce mu się latać po mapach i szukać bota. Bardzo fajny zysk, oby więcej takich eventów :D Jedyny minus tego eventu, to fakt że trwa tak krótko :p
     
  8. Marley.

    Marley. Zaawansowany

    Minus jest taki że na hp i ostatnia salwę nie udało mi się zdobyć designu, nie którzy dostali za strzałem, inni poświęcili naprawdę dużo czasu (bo cały dzień i człowiek z rana wstał) na to i nic. Szkoda... nie którzy zaczęli o 12 event a o 13 mieli już skórkę. Nie dosyt, nacieszę się tym jednym medalionem na lwa
     
    Ostatnie edytowanie: 8 marca 2022
  9. toj0

    toj0 Zaawansowany

    Takie życie było 50% na skina albo poleci albo nie xD
     
  10. chriisss89

    chriisss89 Mistrz forum


    Masz racje co do malych i srednich botow duze lvl 30 wyskakiwaly co 30 minut :p:D;)
     
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Chodziło mi o komunikaty o 30-tkach :) Widziałam w krótszym odstępie czasu, no ale to już raczej nieistotne ;)
     
  12. Reaper*

    Reaper* Naśladowca mistrzów

    I okazuje sie ze w opisie nagrod za ranking byl blad poniewaz od miejsca 51 do 100 gracze otrzymali sama mape gemini:)
     
  13. grunwolt

    grunwolt Forumowy żółtodziób

    Może zlikwidujcie wyskakiwanie komunikatów na mapach w danym obszarze, zróbcie komunikaty widoczne na wszystkich mapach tak jak miraż proroka, bo jaki to ma sens teraz, gdy większość graczy z nielegalnym oprogramowaniem widzi wszystkie komunikaty bez względu gdzie są i co robią, a uczciwi gracze muszą szukać bota od mapy do mapy.
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ewent zakonczony temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.