Rozmowy Event " Gniew Kalipso 2024 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 20 lutego 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Tylko że u mnie punkty zatrzymały się na 157 tys i więcej nie idzie uzbierać tak pisze w tickerze akcji specjalnej. Chyba, że istnieje możliwość sprawdzenia tych punktów gdzieś indziej niż tam to bym prosił o informacje
     
  2. **Profesor**

    **Profesor** Młodszy ekspert

    oczywiście. Jak przyjmujesz dzienną misję, np. u Odyseusza. To po prawej w oknie masz ile masz pkt na 5000 wymagane
     
  3. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    A dobra nie zwróciłem na to uwagi dzięki za podpowiedź :D
     
  4. **Profesor**

    **Profesor** Młodszy ekspert

    po coś raczej jeszcze się dostaje te eliksiry. Może jak się ich uzbiera odpowiednią ilość to będą misje. Może 10 (mam 9 :p )
     
  5. †☆»Niron«☆†

    †☆»Niron«☆† Młodszy ekspert

    1mln punktow akcji i nadal nie ma sekretnych, wiec to tez chyba nie od tego zalezy xd
     
  6. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    ja dostałem dzisiaj u rexa na atlantydzie ale tylko 1
     
  7. **Profesor**

    **Profesor** Młodszy ekspert

    10 eliksirów i jest druga misja u Rexa
     
  8. CiemNy

    CiemNy Zaawansowany

    cos fajnego za sekretne misje jest?
     
  9. El_Łabał

    El_Łabał Czeladnik forum

    Pomiot Kalipso nagród nie daje. To błąd czy misje jakieś trzeba zrobić ?
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Musisz bic na wyższych mapach. Ja mam 55 lvl i na mapach 41+ dostaje nagrody
     
  11. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    bije na wyższych i tak nagród nie dostaje z kalipso i pomiota, teraz cudem na mapie 35 dostałem pierwszy raz od początku eventu, a na 40, 50 same PD i punkty akcji specjalnej, jak zawsze event żenada tylko przez dział płatności
     
  12. -LaluniaGK-

    -LaluniaGK- Forumowy żółtodziób

    dlaczego wprowadzasz ludzi w blad? nagrody dostaja tylko ci ktorzy zrobili pierwsza misje po restarcie , a ci co zrobili wczesniej i sa jedna misje wiecej juz nie ,po drugie gdzie masz w faq napisane ze too event levelowy ???
     
  13. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nie wszystkie informacje sa zawarte w FAQ:p niespodzianki gracze musza sami odnaleźć :p
     
  14. -LaluniaGK-

    -LaluniaGK- Forumowy żółtodziób

    ok , to teraz wytlumacz czemu Ci co zrobili misje po restarcie otrzymuja nagrody a Ci wczesniejsi nie ?
     
  15. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    O to już musisz pytac tworcow gry na discordzie.
     
  16. -LaluniaGK-

    -LaluniaGK- Forumowy żółtodziób

    Troche to dziwne bo raczej tutaj gracze pisza o problemach z gra a waszym zadaniem jest przekazac je dalej a nie odsylac na Discord ewentualnie pisac do pomocy technicznej , w takim razie od czego tu jestescie ?
     
    DarkShark lubi to.
  17. **pawel**

    **pawel** Mistrz forum

    Bo teraz wszystkie tzw błędy w grze podzas eventów to będą nie opisane "niespodzianki" byle by nie naprawiać :D na taki patent się wzięli :cool:
     
  18. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Od wstawiania ogłoszeń i kierowana do pt i discorda.
     
  19. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Dziękujemy za przedłużenie
    to naprawdę naprawdę kiepsko wstawiacie te ogłoszenia, wypadało by je jeszcze przeczytać, sprawdzić i uwzględnić zgłaszane błędy, ale to chyba za dużo może lepiej sobie poradzi chatbot i przekaże uwagi graczy
     
  20. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    A kodu na event jak nie bylo tak niema i niewazne bledy w tlumaczeniu i bot na bocie lata i zgarnia pkt za zbicie bota a odda tylko salwe