Rozmowy Event "Gniew Kalipso 2023"

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 15 lutego 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj piraci !

    fb_ad_wrath_of_calypso_2023.jpg

    Odyseusz powraca w piątek 17 lutego o godzinie 12:00 czasu serwera, ale nie jest już tym człowiekiem, którym był kiedyś. Pozbawiony heroicznych cech i recytujący poezję, ściąga na siebie gniew Nikolaosa! Weź udział w nowych zadaniach, zdobądź reputację u Nikolaosa i dowiedz się, co się do cholery dzieje, zanim wydarzenie zakończy się 28 lutego o godzinie 12:00. Gdy Calypso miesza się w głębinach, lepiej bądź przygotowany!

    Zapraszamy do rozmów i do FAQ(16.02)

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    i znów eve dla autopilotów
     
  3. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    jest 16.02 i brak FAQ
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    O 16:00 się pojawi :p
     
  5. Gazer23

    Gazer23 Czeladnik forum

    dadzą pewnie wiecziorem jak zawasze
     
  6. ganik5678

    ganik5678 Czeladnik forum


    kiedy zrobicie porządek z mobilkami nie te śmieszne uziemianie na 2tyg tylko na stałe co kasy wam szkoda hmm wiecej pakietów ładujcie a gracze sami uciekną, nic nie ma dla zwykłego Kowalskiego tylko pakiety, pakiety i pakiety i mobilki nawet w rankingu nie ma co brac udziału bo mobilek wygra... tyle ode mnie
     
  7. FrancaJP

    FrancaJP Okazjonalny autor

    nie mogę się zalogować na morze tez tak macie ?
     
  8. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Event dla mnie skończony. trzy NPC na mapie a 10 automatów. Żegnam

    Odłącznie ten śmieszny serwer z ultra do zwykłego PL bo to jest już kolejna wasza porażka. Wrócę tu jak wróci normalne PL1 PL2 a nie Ultra automat server
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 lutego 2023
  9. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Że wam chce się jeszcze w to grać to ja nie wiem. Ta gra sama odpycha człowieka i zniechęca do gry, nawet tym koksom co pakują kasę nie chce im się grać tylko auto puszczają. Ja przez ostatnie 2 tyg tylko 2 razy wszedłem i pograłem ponad godzinę aż w końcu powiedzialem sobie DOŚĆ. Wcześniej jeszcze wchodziłem misje dzienne porobić, a teraz nawet tego nie robię bo odechciewa się grać jak się wchodzi na mapę to 80% kont na auto lata, a reszta która gra normalnie to latają z salwami po 400k. Zniszczyli całkowicie tą grę i za to teraz tylko sobie na forum zaglądam poczytać co znowu beznadziejnego do gry wprowadzają :p bo już na pewno lepiej nie będzie. Zlikwidują ten auto ultra megalag serwer to może wrócę do gry bo teraz to szkoda czasu na to ;)
     
    -MordimerPL-ZPP lubi to.
  10. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Dokładnie!!! odłączcie ten auto-botowy serwer CHCEMY POWROTU NASZEGO SERWERA !!!!
     
    ...AssassiN... lubi to.
  11. **pawel**

    **pawel** Wielki mistrz forum

    Powiem tak: pomysł na połączenie serwerów jest okej, ale żeby było np 5 serwerów na jednym mega serwerze, a nie 25 serwerów w jeden czy ile ich tam jest. Spowodowało by to trochę mniej lagów serwera i zmniejszenie ilości graczy na mapach. Może ktoś z BA podeśle sugestie wyżej i jak zobaczą, że co raz więcej graczy na te połączenie narzeka to zmienią coś
     
    ...AssassiN... lubi to.
  12. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Przypominam że w tym temacie zajmujemy się obecnym eventem. Załóżcie nowy temat zróbcie ankietę i wtedy będziemy działać.
     
  13. NORMa

    NORMa Okazjonalny autor

    Proszę mi powiedzieć jak bije calipso i calipso mnie bije od początku aż do końca to biorę bota na hp, bo raz dostałem sakwy a w 4 lub 5 przypadkach nie dostałem a tak się działo, czy te nagrody są po prostu losowe (sakwy)
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    To zależy, jeżeli używasz brawury to Npc może Ciebie bić mimo że nie masz go na hp. Może być też tak że w samej końcówce ktoś Cię przebije. I oczywiście nie zawsze otrzymujesz sakwy, masz tylko szanse na ich otrzymanie.
     
  15. NORMa

    NORMa Okazjonalny autor

    No to fakt używałem brawury. Spróbuję bez
    Dziękuję
     
  16. NORMa

    NORMa Okazjonalny autor

    A wartownik jakoś mi pomoga w zdobyciu przewagi w hp czy nie?
     
  17. hanys111

    hanys111 Okazjonalny autor

    tak duzo pomaga bo robi dodatkowe szkody
     
  18. alkofalko

    alkofalko Okazjonalny autor

    czy cos zmienilo sie na atlatydzie, nie daje te boty juz orichalkum i narzędzi?
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Masz tylko szanse na ich otrzymanie.
     
    Ostatnie edytowanie: 19 lutego 2023
  20. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Tak szybko zmienili a wiecie jaka jest szansa ? :rolleyes: Szkoda, że źle wyliczyli wiedzę zwiadowcy i wskazuje nieprawidłowy zasięg. Ale to już było i nie wróci ...