Rozmowy Event " Grupy Szturmowe 2021 "

Temat na forum 'Dyskusje ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 8 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci!

    Screenshot_18.jpg

    Odeprzyj najazdy! Tajemnicze grupy rabusiów nękają piratów na morzach! Strzelanie do nich wydaje się wyciągać lidera z kryjówki. Jack Hawk koordynuje wysiłki w walce z tym nowym zagrożeniem – czy możesz mu pomóc? Załaduj amunicję Kraken i odwiedź go, aby zacząć!

    Zapraszamy do rozmów !

    Wasza Ekipa Seafight!​
     
  2. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Z ciekawości pytam, czy ktokolwiek dostał coś za największą ilość zbitego hp? Mówię oczywiście o drugim wierszu gdzie można dostać desing, bonusową mapkę oraz to pudełko. Zbiłem dobre 15 botów sam, gdzie na logikę zbiłem największą ilość hp a nic nie dostałem, najwidoczniej ta "niska szansa" na zdobycie czegokolwiek jest na poziomie 0.0010%.
     
  3. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Wczoraj otrzymałem design za zbicie na HP. Zatem można coś otrzymać. Oczywiście jest to projekt sprzed kilku lat, więc większość graczy grających tak długo już go posiada.
     
  4. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Dziękuje za informację, już zaczynałem myśleć, że jest jakiś błąd.
     
  5. Zmunifikowany

    Zmunifikowany Młodszy ekspert

    Ten design nazywa się tak samo jak w FAQ? Bo na forum go nie ma przy spisie wszystkich skórek.
     
  6. •Wojownik•™

    •Wojownik•™ Okazjonalny autor

    Soul catcher nazwa designu akurat na forum jest w wersji angielskojęzycznej ;).
     
  7. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    watek_zamkniety.png
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.